Horoskop na týždeň od 9.10. do 15.10.2017

Už dávno sme sme nemali pred sebou taký náročný, neharmonickými aspektami priam nabitý týždeň. Prakticky všetky planéty - okrem Jupitera a Neptúna - budú mať medzi sebou vrcholiacu (teda presnú) buď kvadratúru alebo opozíciu; aspekty, ktoré do nášho života môžu priniesť rôzne tenzie či obmedzenia. Vnútorné, alebo z vonkajších zdrojov, samozrejme v miere, ako nám tieto planéty ovplyvňujú náš Osobný horoskop. Platí to však aj na celú planétu - zemetrasenia, extrémizmus, straty na životoch ... Začiatkom týždňa sa preto nepresadzujme stoj čo stoj, rátajme s citovými zraneniami aj ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.08.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-9.10.-do-15.10.2017.php


... rozchodmi, v druhej polovici týždňa môže zasa "haprovať" technika - u nás doma, v práci i v celej republike: očakávajme rôzne havárie v doprave aj energetike...
Ako na to? V prvej polovici týždňa sa venujme svojim láskam alebo hľadajme neortodoxné, odvážne prístupy či riešenia, vlastne skoro čohokoľvek. V tej druhej buďme rozvážni a predvídaví radšej dvojnásobne, počas víkendu sa na nás zasa - z ničoho nič - môže usmiať šťastie :-).

Astrologické zaujímavosti: Mimoriadna astrologická udalosť nastane v utorok po obede: Jupiter - v tradičnej astrológii nazývaný aj Veľké šťastie - prejde po približne ročnom pobyte v znamení Váh do znamenia Škorpióna, kde pobudne až do 8. novembra budúceho roka.
V sobotu na obed prejde zasa Venuša z Panny do Váh.

Niekoľko prvých pondelňajších hodín bude Luna ešte v Býkovi, v nasledujúcich Blížencoch sa zdrží do stredy skorého rána a do piatka rána bude potom prechádzať Rakom. V znamení Leva bude do nedele obeda a zvyšok víkendu bude v nasledujúcom znamení Panny.
Vo štvrtok poobede vytvorí Luna presnú kvadratúru so Slnkom, časť ľudí vníma toto napätie až bytostne; ak k nim patríme, vyvarujme sa všetkého neobvyklého!
Ďalšie problematické chvíle nám Luna sprostredkuje či umocní hneď v pondelok ráno, v utorok od poobedia až do polnoci (môžeme očakávať skoro čokoľvek, násilie, terorizmus aj vojenské konflikty), vo štvrtok okolo obeda a počas niekoľkých prvých sobotných hodín.
Naopak v nedeľu od polnoci až do obeda budú na nás "hviezdy" pôsobiť priaznivo, to čo vymyslíme či zrealizujeme bude stáť za to!

Sú určité veci, ktoré ste dosť dlho odkladali, odsúvali ich riešenia, ale teraz už to jednoducho treba vyriešiť, rozhodnúť... Už nie je kam ustupovať? A neviete ako na to? Astrológia vie.
Astrológia Vám môže podať pomocnú ruku, nielen ozrejmiť, v akom období sa práve nachádzate, ale ponúkne aj východiská. Dokáže Vám svojimi postupmi pomôcť! Príďte na výklad, mnohé sa Vám osvetlí!
Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.
Najbližší - Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop - chystám na jeden z posledných októbrových víkendov, podľa záujmu - ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 3 3 2 2 2
Býk 3 3 1 1 2 3 2
Bli 1 1 3 3 1 1 1
Rak 3 4 2 4 4 2 4
Lev 1 1 3 3 1 1 1
Pa 3 3 3 3 2 2 2
3 3 3 3 2 1 2
Ško 3 3 1 1 2 3 2
Str 2 2 2 2 2 3 2
Koz 4 4 4 4 2 2 2
Vod 2 2 2 2 1 2 1
Ry 3 3 1 1 2 3 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.08.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-9.10.-do-15.10.2017.php


Koniec článku.