Horoskop na týždeň od 9.4. do 15.4.2018

Tento týždeň bude - v porovnaní s predchádzajúcimi marcovými - taký pohodovejší. Drsné vplyvy z minulého aj predminulého týždňa počas prvej polovice tohto týždňa doznejú, mnohí ich dokonca dokážu pretaviť do usilovnosti, vytrvalosti a odvahy. V dňoch v strede týždňa by sme mohli prílišnou snahou dominovať veľa pokaziť! V ďalších dňoch sa pozitívne prejavia Venuša aj Mars. Ich harmonizujúce aspekty s planétami, ktoré tiež majú niečo do činenia s romantikou, túžbou aj vášňou nám všetkým, ktorí ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.03.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-9.4.-do-15.4.2018.php


... už cítime vo vzduchu máj plným priehrštím nadelia to, po čom túžime a čo očakávame. Tešme sa najmä na víkend! Nechcime však všetko a hneď!

Astrologické zaujímavosti: Aj tento týždeň budú naše kroky aj osudy riadiť najmä dve znamenia: rozvážny a pracovitý Kozorožec a dynamický slnečný Baran. Prijmime za svoje tieto vlastnosti, bude sa nám ľahšie dýchať!
V nedeľu na obed skončí Merkúr svoju retrográdnu fázu a vydá sa horoskopom priamym smerom (t.j. proti smeru hodinových ručičiek).

V pondelok ráno prejde ubúdajúca Luna z Kozorožca do Vodnára a v stredu večer do nasledujúcich Rýb. Od soboty skorého rána až do konca víkendu bude potom Luna prechádzať znamením Barana.
Na okamžitý vplyv Luny by sme si mali dať pozor v utorok ráno, v piatok nadránom zasa jej vplyv pozitívnu atmosféru ešte umocní.

Potrebujete naštartovať? Alebo nájsť vhodný termín na reštart? Príďte na výklad! Astrológia Vám môže pomôcť, pokojne sa ozvite.
Astrologický výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Úvod do astrológie - dvojdňový seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop sme začiatkom roka absolvovali. Ak by bol záujem, môžeme ho - v termíne, ktorý sa Vám hodí - zopakovať.
Ako ďalší - pravdepodobne na niektorý z aprílových víkendov - chystáme seminár Prognostické metódy - tranzity. Jeho termín môžete ovplyvniť.
Záujemcovia, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 3 3 3 4 4
Býk 4 4 2 1 1 2 3
Bli 1 1 1 3 3 1 1
Rak 2 4 2 2 1 4 5
Lev 2 2 1 2 2 1 1
Pa 2 2 2 4 4 2 2
3 3 2 2 2 4 4
Ško 3 3 2 1 1 3 3
Str 3 3 2 3 3 2 2
Koz 2 2 2 1 1 4 4
Vod 2 2 2 2 2 3 3
Ry 3 3 2 1 1 2 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.03.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-9.4.-do-15.4.2018.php


Koniec článku.