Horoskop na týždeň od 9.7. do 15.7.2018

Urobili sme dobre, ak sme počas pokojnejšieho uplynulého týždňa čo najviac porobili. To, čo mohli napravili, čo sa dá, vysvetlili, aj sa udobrili. Pretože tento týždeň by mal byť iný, náročnejší. Vlastne počas všetkých dní bude vo vzduchu agresivita, prenesie sa to aj do partnerstiev. Aj voči ženám všeobecne - pozrieme v správach. Situácie nás môžu zvádzať, aby sme na niekoho príliš tlačili; nechcime však nemožné! Ale ani nedovoľme, aby niečo takého chcel niekto od nás! Zaujímavé môže byť aj sledovanie politického ...


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-9.7.-do-15.7.2018.php


... strategického zákulisného diania (- ak vy takto, tak my zasa takto, alebo - ak, tak len niečo za niečo ...) V druhej polovici týždňa sa ukáže, ako nás vedia partneri v problémoch podržať, iní oživia svoj vzťah, ďalší sa prejavia zodpovedne alebo v ňom pokročia na vyšší level.

Astrologické zaujímavosti: K výraznej astrologickej zmene dôjde v utorok. Vlastne počas tohto dňa sa udejú zmeny dve. Skoro ráno prejde Venuša z Leva do Panny a večer  zastaví Jupiter v znamení Škorpióna svoj retrográdny chod a stane sa znovu direktívny - teda pôjde znameniami proti chodu hod. ručičiek, smerom k Strelcovi.

Počas tohto týždňa sa bude Luna nachádzať dokonca v piatich znameniach. Do pondelka večera bude v Býkovi, do stredy večera v Blížencoch a do piatka večera v znamení Raka. Ďalších 48 hodín (vyšlo to na minútu presne :-) ) strávi Luna v nasledujúcom Levovi a od nedele večera začne prechádzať znamením Panny.
V znamení Raka bude v piatok nadránom aj nov. Slnko a Luna sa budú nachádzať na rovnakom mieste horoskopu, na 21.-om stupni znamenia Raka. Čiže k silnej opozícii Slnka na Pluto v Kozorožcovi (hlavná, hore uvedená týždenná tendencia) sa pridá aj Luna. Môže to symbolizovať niečo náročnejšie, napr. že najmä v piatok doobeda môžeme zbytočne urýchľovať riešenia, trhať väzby s minulosťou, jednoducho dáme prednosť až drastickým postupom (pred uvážlivosťou a zdravým rozumom).
Náročnejšie to môže byť z hľadiska okamžitej polohy Luny aj v piatok poobede.
Hodiny okolo polnoci zo soboty na nedeľu môžu byť také, aj onaké (uvidíme, čo sa udeje), no vo štvrtok večer nám bude Luna priaznivo naklonená.

Potrebujete poradiť? Astrológia Vám ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky. Určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, príďte na výklad!
Astrologický výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pii So Ne
Bar 3 1 1 3 2 2 1
Býk 2 3 2 1 1 3 2
Bli 1 1 1 2 2 1 1
Rak 1 2 2 2 4 4 2
Lev 1 2 2 2 2 2 2
Pa 1 3 2 2 2 2 2
1 3 2 3 2 2 2
Ško 5 3 3 3 3 5 4
Str 3 4 3 2 2 3 2
Koz 1 2 2 4 2 2 2
Vod 3 2 2 4 3 4 3
Ry 1 3 2 1 1 3 2


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/horoskop-na-tyzden-od-9.7.-do-15.7.2018.php


Koniec článku.