Vyvolení a ich horoskopy

Vyvolení, Vyvolení-í... Valia sa na vás zovšadiaľ, z rádia aj z TV, niekedy sa až obávam, keď si idem pustiť vodu z kohútika... Táto slovenská hystéria VyVolení už nejaký týždeň trvá a nedá sa jej vyhnúť. A tak som bol aj ja nechtiac čiastočne vtiahnutý do deja, do Vily. Som astrológ a preto ma pri pozorovaní ich duchaplnej komunikácie - a emócií valiacich sa z obrazovky - zaujalo, aké môžu byť VyVolení znamenia a čo sa od nich dá ešte očakávať.


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 02.06.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/vyvoleni-a-ich-horoskopy.php


Najlepšie by bolo zostaviť si ich osobné horoskopy; to by som mohol ako astrológ po štúdiu horoskopov jednotlivých účastníkov reality šou Vyvolení predpokladať, čo bude nasledovať. Len čisto pre seba, pracovne - dalo by sa povedať.

No nechceli by ste dopredu vedieť, kto bude víťazom napríklad nasledujúceho duelu reality šou Vyvolení: vyzývateľka Ľudmila alebo Lenka?

Samozrejme, kompletný Osobný horoskop pre jednotlivých Vyvolených nedokážem zostaviť, to by som okrem dátumu a miesta narodenia musel mať aj presný čas, a k tomu sa nedostanem.

Snáď osloviť ich mamy :-)

No aj horoskop bez času a miesta narodenia máva - ak sa skúma aj pre práve prebiehajúci čas - veľkú výpovednú hodnotu, kde by som sa dostal k dátumu? Možno by som tam našiel niečo zaujímavé, nejakú pikošku, o čo by som sa mohol s vami podeliť... (Etika astrológa mu samozrejme nedovoľuje o klientovi - ktorý sa na neho obrátil z dôverou a očakáva od neho pomoc - šíriť nejaké dôverné informácie, pri mediálne známych osobách je to však trochu iné. To je rub popularity, dávate kožu na trh - a to robia aj Vyvolení, každý jeden Vyvolený...)

Takže naspäť k Vyvoleným a k TV.

Ak by napríklad niekto z Vyvolených mal narodeniny, to by mohlo byť v novinách... Alebo v TV.

A potom mi trklo.

Veď predsa majú oficiálny web: www.VyVolení - oficiálna stránka

Pokračovanie (možno) na budúce


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 02.06.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/vyvoleni-a-ich-horoskopy.php


Koniec článku.