Horoskop na týždeň od 3.6. do 9.6.2024

Ak dokážeme nadviazať na priaznivé tendencie a udalosti z uplynulého víkendu, pokračujme v tom. Mnohým sa v pondelok a utorok otvoria nové obzory, tieto dni blahodarne poznačia aj tie nasledujúce, možno aj niekoľko týždňov. Žiadny projekt (osobný či pracovný) nebude dostatočne veľký, aby sa nedal uskutočniť! Dajme si preto záležať, ako a čím začneme! Bystrá myseľ, citlivosť, fantázia, presvedčivosť, snahy vyjasniť si okolnosti a súvislosti o sebe aj o svete, všetko nám pôjde. Týždeň mimoriadne praje aj tvorivosti a kreatívnym činnostiam, ale najmä vzťahom, začínajúcim, aj...

... dlhoročným. Iste vzniknú aj nejaké nové, príležitosti si vás - aj keď ste single - samé nájdu. Len nezostaňte doma " sedieť za pecou" :). Od štvrtka, piatka až do nedele nám obmedzenia (zvyčajne) prinášajúci Saturn môže skomplikovať kontakty s druhými, otestuje všetky druhy vzťahov, najmä tie partnerské. Iným zasa môže zvýrazniť ich zdravotné obmedzenia. U ďalších preverí zmysel pre povinnosti a zodpovednosť. Alebo prechodne zrazí ich sebavedomie na kolená. Ak sme však boli v týchto oblastiach poctiví (k sebe aj k iným), problémom sa dokážeme s prehľadom vyhnúť.

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj v júni
na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Znamenie Blížencov prestáva byť v tieni znamenia Barana (tak ako bolo počas dvoch uplynulých týždňov), už v pondelok doobeda sa do Blížencov presúva nová posila, ich patrón Merkúr. Na nasledujúce dva týždne ešte umocní ich kvality: rýchle a presné vyjadrovanie, slovom aj písmom, kombinačné schopnosti, no aj zvedavosť a určitú povrchnosť.
V nedeľu ráno prejde bojovný Mars z energického Barana do praktického znamenia Býka, na mesiac a pol zabudneme na impulzívnosť a viac si budeme ceniť trpezlivosť a rozvážnosť.

Luna prejde už v pondelok ráno z Barana do Býka, v stredu pred obedom do Blížencov a v piatok poobede do Raka, v tomto znamení bude až do nedele neskoršieho večera. A zvyšných pár nedeľných hodín bude už Luna prechádzať prvými stupňami znamenia Leva.

Luna zvyčajne vytvára len nálady a tým definuje odlišnosť jednotlivých dní, do štvrtka však prechádza znameniami, ktoré sú oživené planétami, jej vplyv bude preto naozaj zreteľný.
V pondelok našlapujme len potichu, nepokračujme v konfrontačných náladách z uplynulej nedele!
Noc z utorka na stredu môže byť plná prekvapení :). Počas stredy nerobme závažné rozhodnutia.
Štvrtkový nov je harmonizovaný Venušou, rande - aj to prvé - dopadne nad očakávanie. Ideálne pre pokročenie vo vzťahu do vážnejšej roviny.
V piatok nám Neptún nastaví zrkadlo, dokážeme v ňom rozlíšiť svoje očakávania a fantázie od skutočnosti? Mnohým to až sobota ukáže "nafest"!
V nedeľu máme viac vplyvov Luny, "dobrých" aj "zlých", dopady budú preto závisieť od toho, ako a ktoré konkrétne "sadnú" do nášho vlastného Osobného horoskopu. Pre istotu - moc nevyskakujme!

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 1 1 2 4 3
Býk 2 2 1 2 1 2 2
Bli 2 2 1 1 1 2 2
Rak 3 2 1 2 3 3 2
Lev 3 3 1 1 1 2 2
Pa 3 3 3 4 3 3 3
2 2 1 1 1 3 3
Ško 4 4 2 2 2 3 2
Str 4 4 4 4 3 4 4
Koz 1 1 1 3 2 2 2
Vod 3 3 2 3 2 2 2
Ry 3 3 3 3 3 3 3

ˆ Milan Jurášek, 02.06.2024


  



Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia