Znamenie Ryby

Tento rok (2019) prejde Slnko z Vodnára do znamenia Rýb v utorok 19. februára hneď po polnoci, presne o 0.03 hod. Originalita myšlienok, no i nepredvídateľnosť a výstrednosť trošku ustúpia a na mesiac sa do popredia dostane snívanie, idealizmus, umelecké cítenie a záujem o tajomno, no aj váhanie a sebaklam.


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.01.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/znamenia/znamenie-ryby.php


Znamenie Ryby - Pisces (19.2. - 20.3.)

Nositeľov tohto znamenia ich symbol - dve Ryby plávajúce proti sebe - dokonale vystihuje; častokrát ani nevedia, kam ich prúd unáša. Ich vôľa nebýva najpevnejšia, chýba im rozhodnosť a rovnako ich nahovoríte na dobré i na zlé. Vyhovuje im snívanie a ničnerobenie; už na to, aby sa do niečoho pustili potrebujú podporu a neustále povzbudzovanie okolia. Celý život hľadajú niekoho, o koho by sa mohli oprieť. Hoci sú sami nespoľahliví, ak môžu pomôžu; obetavosť patrí k ich základným vlastnostiam. Ťažšie životné situácie riešia zvyčajne pomocou alkoholu, ľahšie ako iné znamenia prepadnú aj rôznym iným závislostiam.
Zdravie a vitalita: Ľudia narodení v tomto znamení mávajú slabšiu odolnosť, nemôžeme od nich teda trvalo očakávať vyššie výkony. Ich zdravotné problémy sa môžu týkať brušnej oblasti, najmä čriev, lymfatického systému, reumatizmu i nôh, často začínajú nachladnutím od chodidiel. Niekedy mávajú oslabený imunitný systém, rôzne alergie a sennú nádchu. V tomto svete sa môžu cítiť ako cudzinci, no ich šiesty zmysel im pomáha prekonávať prekážky. Aby boli spokojní, zdraví a cítili sa dobre, potrebujú cítiť väčší stupeň istoty ako iné znamenia, mnoho spánku a priestor na denné snívanie. Ich najväčším nepriateľom sú cigarety, alkohol a drogy.

O znamení Ryby - i o iných znameniach - sa viac dozviete v sérii článkov v rubrikách Znamenia a Znamenia a život.
Už je ich tam vyše šesťdesiat a stále ich dopĺňam - takže pekné čítanie.


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 22.01.2020

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/znamenia/znamenie-ryby.php


Koniec článku.