Znamenie Strelec

Vo štvrtok 22.11.2018 pred obedom, presne o 10.01 hod. opúšťa Slnko znamenie Škorpióna a vchádza do znamenia Strelca. Bude v ňom až soboty 22. decembra. Silná vôľa, odvaha, vášeň a snaha dokázať nemožné trošku ustúpia a na mesiac sa do popredia dostane nadšenie, otvorenosť a idealizmus.


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.11.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/znamenia/znamenie-strelec.php


Strelec - Sagittarius (23.11. - 21. 12.)

Zobrazovaný ako Kentaur (spolovice kôň, spolovice človek) symbolizuje konflikt medzi filozofickou mysľou a inštinktom k pozemskému dobývaniu. Jeho vládca, dobrotivý Jupiter - Zeus na Olympe mu prináša spravodlivosť, úprimnosť, optimizmus, idealizmus, štedrosť, ušľachtilosť a noblesu, niekedy však aj neopatrnosť, naivitu a prehnanú dôležitosť. Voľnosti a slobode, ktoré si nadovšetko cení, podriaďuje nielen výber povolania a partnera, ale i celý život. Pridajte k tomu zmysel pre humor a hneď viete, prečo sú Strelci takí úspešní a žiadaní.
Zdravie a vitalita: Strelec sa vyznačuje dobrou odolnosťou, často však preceňuje svoje sily. Jeho povestný optimizmus mu však pomáha aj v tejto oblasti; Strelec vie, že všetko dobre dopadne a on bude znovu zdravý. Pre svoje zdravie potrebuje pohyb. Citlivé miesta Strelca sú stehná, boky a bedrá, preto by mal byť - najmä pri športových aktivitách, ktoré k nemu neodmysliteľne patria - na tieto časti tela ostražitejší. Častejšie sa vyskytujú aj poruchy chôdze, opotrebovanie bedrových kĺbov, bolesti chrbta, kŕčové žily, ischias, astma, cukrovka, senná nádcha, rôzne alergie i zlomeniny končatín.

O znamení Strelca - i o iných znameniach - sa viac dozviete v ďalších  článkoch v rubrikách: Znamenia a Znamenia a život.
Už je ich tam vyše štyridsať a stále ich dopĺňam - takže pekné čítanie.


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.11.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/znamenia/znamenie-strelec.php


Koniec článku.