Horoskop na týždeň od 12.3. do 18.3.2018

Máme pred sebou ťažší týždeň. Aj keď jeho prvú polovicu priaznivo ovplyvní harmonizujúci, šťastné náhody a príležitosti sľubujúci trigón Slnka s Jupiterom, veľmi by sme sa na jeho bezvýhradnú priazeň spoliehať nemali. Zároveň bude totiž úradovať obmedzujúci Saturn; v pondelok obmedzí našu výrečnosť aj schopnosť kombinovať (dozvuky z predchádzajúceho víkendu), počas ďalších dní zasa náš citový a partnerský život. V druhej polovici týždňa môžme rátať s výraznejšou cieľavedomosťou, aj s chuťou popasovať sa s ...

... problémami, ktoré sme aj dlhšiu dobu odkladali. Iní zasa nezvládnu kontrolovať svoj britký jazyk, ďalší zasa svoje nízke chúťky. No nájdu sa aj také páry, ktoré sa práve počas víkendu rozhodnú spolu žiť či bývať.    

Astrologické zaujímavosti: V sobotu podvečer dokončí Mars svoju púť znamením Strelca a na nasledujúce dva mesiace prejde do znamenia Kozorožca. Tým pridá na túto dobu znameniam zemského, ale aj vodného živlu na presvedčivosti.

Ubúdajúca Luna prejde v pondelok pár minút pred polnocou z Kozorožca do Vodnára a vo štvrtok pred obedom do Rýb. V sobotu večer prejde Luna do nasledujúceho Barana, v tomto znamení bude až do konca víkendu.
V sobotu po obede bude v znamení Rýb aj nov, je to vhodná doba, aby sme sa začali venovať a hľadať riešenia pre svoje citové zranenia, aj pre tie dávne. No pozor, aby sme zvolili správny spôsob aj razanciu!
Z pohľadu okamžitej polohy Luny a jej aspektov s ostatnými planétami sa ako náročnejšie hodinky týždňa javia prvé hodiny v stredu po polnoci a tiež vo štvrtok ráno.
A máme aj pozitívne: v pondelok ráno, vo štvrtok ráno a v piatok poobede. A v sobotu od skorého rána tiež. 

Jar je tu, už za dverami a s ňou aj doba zoznamovania, randenia a lások. Ak sa v tejto oblasti necítite celkom isti, neviete, kde sú vaše silné stránky a ako ich využiť, zvýrazniť pri zoznamovaní alebo oživení vzťahu, mohla by Vám svojimi postupmi pomôcť astrológia.
Stačí sa ozvať, email nájdete nižšie. 
Astrologický výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Úvod do astrológie - dvojdňový seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop sme vo februári absolvovali. Ak by bol záujem, môžeme ho o mesiac, dva zopakovať. V termíne, ktorý sa Vám hodí.
Ako ďalší - pravdepodobne na niektorý víkend z druhej polovice marca - chystáme seminár Prognostické metódy - tranzity. Jeho termín môžete ovplyvniť.
Záujemcovia, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez z Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 1 1 1 3 2 4
Býk 3 3 3 2 2 2 2
Bli 3 1 1 1 3 2 1
Rak 3 2 3 1 1 2 4
Lev 2 4 4 2 2 2 2
Pa 4 3 3 3 5 5 3
5 2 2 2 4 4 4
Ško 2 3 3 3 3 2 3
Str 2 3 3 3 3 2 2
Koz 1 2 2 1 1 1 4
Vod 2 2 2 1 2 2 3
Ry 1 3 3 1 1 1 2

ˆ Milan Jurášek, 15.02.2018


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia