Horoskop na týždeň od 6.2.2017 do 12.2.2017

Dejú sa veci (takto často začína telefonát moja priateľka), diali sa počas uplynulého týždňa a s dozvukmi rátajme aj počas prvých dní tohto. Pre niektorých to môže vyzerať, že pomaly nič nie je isté; ani to, čo bolo pred týždňom-dvomi vyslovená tutovka. Iných zlé vplyvy obídu a ak vydržia počas prvej polovice týždňa príliš "nevystrkovať rožky", tá druhá im môže prihrať nápaditosť aj schopnosť presadiť sa voči konkurencii. Tiež šarm a výrečnosť, ktorou presvedčia aj okúzlia opačné pohlavie. Víkendové dni nám ...

... k tomu pridajú optimizmus a sebadôveru, aj šťastné okolnosti. Mnohých zhoda náhod môže vyniesť vyššie na podnikateľskom či politickom "nebi".    

Astrologické zaujímavosti: V pondelok ráno sa stane Jupiter dočasne retrográdny, na 24-tom stupni Váh sa zdanlivo zastaví a vydá sa naspäť. Na štyri mesiace dostaneme príležitosť zamyslieť sa nad svojím procesom rastu aj nad tým, čomu veríme a z čoho čerpáme sebadôveru.
V utorok pred obedom prejde Merkúr z Kozorožca do nasledujúceho Vodnára a tým sa vplyv tohto znamenia o niečo zvýši. Stále však prevláda vplyv dynamického Barana, ktorý vplyv slnečného znamenia Vodnára aj počas tohto týždňa "prevalcuje". Ďalším znamením, s ktorého vplyvom musíme naďalej dlhodobo rátať, sú zasnené a obetavé Ryby

Dorastajúca Luna bude počas pondelka a utorka doobeda v Blížencoch, do štvrtka doobeda v Rakovi a do soboty popoludnia v Levovi. Zvyšok soboty a počas nedele nájdeme potom Lunu v znamení Panny.
Spln - opozícia Slnka (vo Vodnárovi) a Luny (v Levovi) - bude presná v sobotu po polnoci, ovplyvní už aj piatkový večer. Majme sa teda na pozore, aby sme - najmä tí, ktorým víkendové "mecheche" začína zvyčajne už v piatok po práci - nezačali úplne zle!
Ďalšie problematické chvíľky nám môže Luna pripraviť hneď v pondelok večer, až do polnoci, v stredu od predobedia až do polnoci a počas prvých piatkových hodín.
Počas prvých nedeľných hodín bude Luna v postavení, z ktorého môže jedným priniesť niečo pozitívne, iným zasa rôzne ťažkosti.
Zodpovedne pozitívne nás Luna ovplyvní v utorok ráno a vo štvrtok poobede, nebojme sa využiť príležitosť!

Hľadáte optimálne načasovanie na štart podnikania, dôležité rozhovory, záverečné podpisy zmlúv alebo - aj v osobnom živote - na bezproblémové začatie či naopak ukončenie niečoho? Tak, aby neboli zbytočné komplikácie? Aj tu Vám môže pomôcť astrológia; vyznať sa v súvislostiach aj nájsť optimálne riešenie. Príďte na výklad, mnohé sa Vám osvetlí!
Výklad
sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Chystáme opakovanie úvodného seminára  Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop, v termíne 18. a 19.2.2017.
Ešte sú voľné miesta!
Ozvite sa, môže Vám to pozitívne zmeniť život!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 2 4 2 1 1 2
Býk 2 2 3 3 3 2 2
Bli 2 1 2 1 2 1 3
Rak 2 3 4 2 3 3 3
Lev 2 2 4 3 4 3 4
Pa 3 2 2 2 4 2 2
2 4 5 4 2 2 4
Ško 2 2 3 3 3 2 2
Str 2 2 3 1 1 1 3
Koz 4 3 4 2 2 2 3
Vod 2 1 2 1 2 2 3
Ry 3 3 3 2 2 2 4

ˆ Milan Jurášek, 10.12.2016


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia