Horoskop na týždeň od 6.3. do 12.3.2017

Po náročnejších týždňoch prichádza jeden taký oddychovejší, ľahko budeme môcť realizovať svoje predstavy. Môžeme rátať s dostatkom energie; aj chuti a odvahy meniť veci okolo seba tak, aby sme boli spokojní. To by nám malo vydržať až do stredy. Možno až do štvrtka, no vtedy nám už môže nevhodným spôsobom zasiahnuť do života niečo nečakané. Mnohí môžu prísť o svoj post či pričinením konkurencie o skoro isté zákazky. Mám na mysli rôzne podrazy. Kto ho vie, čo sa udeje v politickej aréne, no to vlastne bežný smrteľník ani nemá ako zistiť. Záver týždňa bude patriť "bežnej údržbe", vhodný je ...

... na "vylízanie starých rán" aj pomoc druhým. Pozor však na nedeľu, pesimizmus ani rýchle riešenia nie sú namieste! To platí pre jednotlivcov, národy aj ideológie, ktoré majú protichodné predstavy, čo je správne a čo nie. A akým spôsobom to treba zmeniť.

Astrologické zaujímavosti: V piatok po polnoci sa mení astrologická kvalita času, Mars prechádza do Býka. Súťaživosť a bojovnosť už nebude toľko na programe dňa, marsovské energie budú v Býkovi zamerané skôr prakticky, pre úžitok. No tiež viac na peniaze a sexualitu.

Luna začne týždeň prechodom znamením Blížencov, v pondelok hneď po obede prejde do Raka, kde bude až do stredy poobedia. Nasledujúcim Levom bude prechádzať až do piatka pred polnocou a počas víkendu nájdeme Lunu v znamení Panny.
V nedeľu poobede bude v Panne vrcholiť aj spln, ktorý môže najmä citlivejších jedincov podráždiť či vykoľajiť.
Ďalšie problematické chvíle môže Luna počas týždňa svojou okamžitou polohou zvýrazniť už v pondelok skoro ráno, od utorka poobedia až do stredy rána, vo štvrtok okolo obeda, v sobotu ráno aj v nedeľu večer, až do polnoci.
Luna nám ponúka aj obdobia pozitívnych účinkov: v piatok nadránom by sme mohli mať úspech s meditačnými postupmi, v piatok večer zasa čaká odmena tých trpezlivých a húževnatých.

Potrebujete posúdiť reálnosť vašich snažení, očakávaní či naopak váhu vašich neistôt? Prípadne nájsť nejaký iný, vhodnejší postup, ako dosiahnuť to, o čo usilujete? Nech ide o osobu, miesto, úspech ...?
Astrológia Vám môže pomôcť, príďte na výklad, mnohé sa Vám objasní!
Výklad
sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu.

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne,, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 4 2 1 1 2 2
Býk 2 3 2 3 3 2 2
Bli 3 3 2 3 3 5 5
Rak 1 4 2 2 1 3 3
Lev 2 2 1 2 2 4 4
Pa 4 2 2 4 4 4 4
4 5 4 2 2 4 4
Ško 2 3 2 3 3 2 2
Str 2 3 1 1 1 3 3
Koz 3 4 2 2 2 3 3
Vod 1 2 1 2 2 3 3
Ry 3 3 2 2 2 4 4

ˆ Milan Jurášek, 30.01.2017


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia