Znamenia a jarné lásky

V pondelok 20. marca - 2017 - pred obedom, presne o 11:28 hod. prechádza Slnko zo znamenia Rýb do znamenia Barana. Začína sa teda nový astronomický a astrologický rok, prichádza k nám skutočná jar. A s ňou aj naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas týchto jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť "len" romantike a kedy sa dokonca oplatí zostať radšej doma?


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 23.01.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-jarne-lasky.php


Výklad Osobného horoskopu - v čom nám môže pomôcť, Astrologické poradenstvo - platené služby, Osobné horoskopy, Partnerské horoskopy a partnerské trojuholníky, Prognózy - na nasledujúci rok aj dlhšie obdobia, Výber vhodného termínu, Plánovanie počatia dieťaťa, Predpoklady pre partnerstvo, intimitu a sexualitu, tiež iné druhy výkladov
Sebapoznávacie víkendové semináre, vyučovanie astrológie, malé skupinky aj individuálne, tiež cez Skype
Joga pre zdravie (BA Krasňany) - cvičenie v krúžkoch,
aj joga individuálne, vo vám vhodných termínoch

info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk alebo 0905929454, 02 4488 9388


Počas jarných mesiacov bude Slnko prechádzať postupne znameniami Barana, Býka a Blížencov. Naše skutočné danosti v oblasti lásky a vzťahov ovplyvňujú a aktivujú najmä Venuša a Mars. Nielen ich umiestnenie v našom Osobnom horoskope, ale aj ich prechody znameniami a najmä domami nášho Osobného horoskopu - tzv. tranzity.

Tieto informácie zvyčajne laik nevie. No aj keď nepoznáte postavenie planét, ktoré majú vplyv na váš partnerský život vo vašom Osobnom horoskope - ten vám môže vypočítať, zostaviť a najmä vyložiť iba astrológ - každý z vás môže pozitívne vplyvy okamžitých postavení planét a ich prechody jednotlivými znameniami využiť.

Ak sa Venuša a Mars práve nachádzajú v určitých konkrétnych znameniach toho-ktorého živlu, priaznivo pôsobia nielen na toto znamenie, ale aj na ostatné dve z toho istého živlu. Na iné živly i znamenia pôsobia neutrálne a na ďalšie zasa nepriaznivo.

Mars - predstavuje tú aktívnejšiu, skôr mužskú stránku - bude od prvého jarného dňa prechádzať znamením Býka (od 8.-ho stupňa). Od  21. apríla prejde do Blížencov, v tomto znamení bude až 4. júna. Záver jarných mesiacov bude prechádzať znamením Raka, jeho prvou dekádou.

Prvú časť jari - do 21.4. - pridá teda na presvedčivosti zemským znameniam (tiež Rakom a Rybám).
Prevažnú časť jarného obdobia potom narodeným vo vzdušných znameniach (čiastočne aj Baranom a Levom).
Zvyšné júnové dni - od 4.6. - bude Mars nápomocný vodným znameniam (a čiastočne aj Býkom a Pannám), najmä narodeným v prvých dvoch dekádach týchto znamení.

Venuša - planéta lásky je - od začiatku marca retrográdna, viac o jej retrográdnom vplyve - od prvého jarného dňa v prvej dekáde znamenia Barana. Od 3.4 bude znovu prechádzať Rybami, poslednými troma stupňami, 15.4. sa vo svojom retrográdnom chode zastaví a vydá sa znovu k znameniu Barana. Do Barana znovu vstúpi 28.4., pobudne v ňom do 6.6 a záver jarného obdobia bude prechádzať Býkom, prvou polovicou tohto znamenia.

Pre tých, ktorí sa ťažšie zoznamujú a majú problémy v partnerských vzťahoch sú určené nasledujúce riadky. Môžete si v nich nájsť svoje šťastné dni pre všetky záležitosti lásky a tieto dni potom rozumne využívať.
Nezabudnite si však tieto údaje skombinovať s vplyvmi Marsa, spomenutými vyššie.

Priaznivé dni pre lásku vo všetkých podobách:

Pre znamenia živlu ohňa - Barana, Leva a Strelca (v menšej miere aj pre Blížencov a Vodnárov): 20.3 - 3.4. a 28.4. - 6.6.

Pre znamenia živlu zeme - Býka, Panny a Kozorožca (v menšej miere aj pre Rakov a Ryby): 6.6. - 21.6. - platí najmä pre narodených v prvej polovici znamenia. Tí ostatní musia trpezlivo počkať na začiatok leta.

Zostávajúce dni sú pre lásku viac či menej nepriaznivé.

Žiadnym zo znamení živlu vzduchu - Blížencami, Váhami ani Vodnárom Venuša počas jarného obdobia - vplyvom svojho retrográdneho chodu - neprechádza.
Teda žiadne veľké šťastie od nej neočakávajte. Vynahradíte si to v lete.

Pre znamenia živlu vody - Raka, Škorpióna a Ryby (v menšej miere aj pre Býkov a Kozorožcov): má Venuša iba kratšie šťastné obdobie - od 3.4. do 28.4., platí najmä pre narodených v posledných dňoch uvedených znamení. Ostatným dopraje Venuša až v auguste.

V tých ďalších obdobiach by sme my ostatní mali maximálne využiť - z hľadiska aspektov - vzťahov medzi Venušou, Marsom a ďalšími planétami - šťastné dni pre záležitosti lásky (platí +- 1 až 2 dni okolo uvedeného termínu):
24. až 27.3.; 6., 16., 17.4.; 9., 12. až 14. a 31.5.; 1. až 4., 9. a 20.6. 2017.
Ako a nakoľko ich využijeme však záleží iba na nás.

Kritické dni môžu byť: 24.3.; 8., 9., 21. a 22.4.; 4., 11., 19., 25. a 29.5.; tiež 2.6.2017.
Pozor na nezvládnuté prejavy vášne a hádky, hrozia aj rozchody! Nezahoďme kvôli chvíľam "vzrúša" staré istoty! Na prvé rande si vyberme radšej iný dátum ;-).

Dni, ktoré sú vyznačené ako šťastné aj kritické zároveň sú také "obojaké", súčasne pôsobia harmonické aj neharmonické vplyvy a je na nás, čo s tým urobíme, ako sa s tým popasujeme. Najmä do  formálnych partnerstiev môžu priniesť citový chlad, nezáujem a odcudzenie. Buďme čo najústretovejší, hľadajme kompromisy, vyhnime sa agresívnym.
Iným však ponúknu optimizmus, umelecké cítenie, súcit, radosť, primerane zvýraznenú vášnivosť, partnerskú naplnenosť aj chuť na dobrodružstvo.

Takže, vyberme si!

Pozrite aj:

Znamenia a zimné lásky

Znamenia a jesenné lásky

Znamenia a letné lásky


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 23.01.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-jarne-lasky.php


Koniec článku.