Znamenia a jarné lásky

V utorok podvečer, 20. marca 2018, presne o 17:15 hod. prechádza Slnko zo znamenia Rýb do znamenia Barana. Začína sa teda nový astronomický a astrologický rok, prichádza k nám skutočná jar. A s ňou aj naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas týchto jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť "len" romantike a kedy sa dokonca oplatí zostať radšej doma?


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-jarne-lasky.php


Výklad Osobného horoskopu - v čom nám môže pomôcť, Astrologické poradenstvo - platené služby, Osobné horoskopy, Partnerské horoskopy a partnerské trojuholníky, Prognózy - na nasledujúci rok aj dlhšie obdobia, Výber vhodného termínu, Plánovanie počatia dieťaťa, Predpoklady pre partnerstvo, intimitu a sexualitu, tiež iné druhy výkladov
Sebapoznávacie víkendové semináre, vyučovanie astrológie, malé skupinky aj individuálne, tiež cez Skype
Joga pre zdravie (BA Krasňany) - cvičenie v krúžkoch,
aj joga individuálne, vo vám vhodných termínoch

info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk alebo 0905929454, 02 4488 9388


Počas jarných mesiacov bude Slnko prechádzať postupne znameniami Barana, Býka a Blížencov. Naše skutočné danosti v oblasti lásky a vzťahov ovplyvňujú a aktivujú najmä Venuša a Mars. Nielen ich umiestnenie v tom-ktorom znamení v našom Osobnom horoskope, ale v tomto konkrétnom období aj ich prechody určitými znameniami a najmä domami nášho Osobného horoskopu - tzv. tranzity.

Tieto informácie zvyčajne laik nevie. No aj keď nepoznáte postavenie planét, ktoré majú vplyv na váš partnerský život vo vašom Osobnom horoskope - ten vám môže vypočítať, zostaviť a najmä vyložiť iba astrológ - každý z vás môže pozitívne vplyvy okamžitých postavení planét a ich prechody jednotlivými znameniami využiť.

Ak sa Venuša a Mars práve nachádzajú v určitých konkrétnych znameniach toho-ktorého živlu, priaznivo pôsobia nielen na toto znamenie, ale aj na ostatné dve z toho istého živlu. Na iné živly i znamenia pôsobia neutrálne a na ďalšie zasa nepriaznivo.

Mars - predstavuje tú aktívnejšiu, skôr mužskú stránku - bude od prvého jarného dňa až do polovice mája prechádzať znamením Kozorožca. Zvyšný čas jarného obdobia - teda mesiac a zopár dní - bude prechádzať znamením Vodnára, jeho prvou dekádou.
Prevažnú časť jari - do 16.5. - pridá teda na presvedčivosti zemským znameniam (tiež Škorpiónom a Rybám).
Zvyšnú časť jarného obdobia bude Mars nápomocný vzdušným znameniam (a čiastočne aj Baranom a Strelcom), najmä narodeným v prvých dekádach týchto znamení.

Venuša - planéta lásky je od prvého jarného dňa v druhej polovici znamenia Barana. Od 31.3. bude až do 24.4. prechádzať Býkom, do 19.5. bude v Blížencoch, do 14.6. v Rakovi a potom až do konca jarného obdobia bude prechádzať znamením Leva, jeho prvou dekádou.

Pre tých, ktorí sa ťažšie zoznamujú a majú problémy v partnerských vzťahoch sú určené nasledujúce riadky. Môžete si v nich nájsť svoje šťastné dni pre všetky záležitosti lásky a tieto dni potom rozumne využívať.
Nezabudnite si však tieto údaje - odvodené od Venuše - skombinovať s vplyvmi Marsa, spomenutými vyššie.

Priaznivé dni pre lásku vo všetkých podobách:

Pre znamenia živlu ohňa - Barana, Leva a Strelca má Venuša túto jar  kratšie šťastné obdobie, dokonca rozdelené na dve časti:
- od 20.3. do 30.3.,  - najmä pre narodených v druhej polovici týchto znamení (v menšej miere platí aj pre Blížencov a Vodnárov).
- od 14.6. do 21.6.,  - najmä pre narodených v prvej dekáde týchto znamení (v menšej miere platí aj pre Blížencov a Váhy).
- ostatným dopraje Venuša až začiatkom leta.

Pre znamenia živlu zeme - Býka, Panny a Kozorožca (v menšej miere aj pre Rakov a Ryby): 31.3. do 24.4.

Pre znamenia živlu vzduchu - Blížencov, Váhy a Vodnára (v menšej miere aj pre Baranov a Levov): od 24.4. do 19.5.

Pre znamenia živlu vody - Raka, Škorpióna a Ryby (v menšej miere aj pre Býkov a Panny): od 19.5. do 13.6.

V tých ďalších obdobiach by sme my ostatní mali maximálne využiť - z hľadiska aspektov - vzťahov medzi Venušou, Marsom a ďalšími planétami - šťastné dni pre záležitosti lásky (platí +- 1 až 2 dni okolo uvedeného termínu):
28. a 29.3.; 7., 10. až 15., 17., 19., 20. a 23. až 26.4.; 2., 3., 10. až 12. a 19. a 20..5.; 1., 2., 15., 16. a 20.6. 2018.
Ako a nakoľko ich využijeme však záleží iba na nás.

Kritické dni môžu byť: 23., 24., 28. a 29.3.; 2., 6., 9. až 11.. 16. a 17..4.; 6. až 8., 15., 16., 20., 21., 25. a 26.5.; tiež 5. až 8., 13. až 15. 6. 2018.
Pozor na nezvládnuté prejavy vášne a hádky, hrozia aj rozchody! Nezahoďme kvôli chvíľam "vzrúša" staré istoty! Na prvé rande si vyberme radšej iný dátum ;-).

Dni, ktoré sa prekrývajú, - vyznačené sú ako šťastné aj kritické zároveň sú také "obojaké", súčasne pôsobia harmonické aj neharmonické vplyvy a je na nás, čo s tým urobíme, ako sa s tým popasujeme. Najmä do  formálnych partnerstiev môžu priniesť citový chlad, nezáujem a odcudzenie. Buďme čo najústretovejší, hľadajme kompromisy, vyhnime sa agresívnym.
Iným však ponúknu optimizmus, umelecké cítenie, súcit, radosť, primerane zvýraznenú vášnivosť, partnerskú naplnenosť aj chuť na dobrodružstvo.

Takže, vyberme si!

Pozrite aj:

Znamenia a zimné lásky

Znamenia a jesenné lásky

Znamenia a letné lásky


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-jarne-lasky.php


Koniec článku.