Znamenia a jarné lásky

V sobotu 20. marca 2021 predobedom, presne o 10:38 hod. prešlo Slnko zo znamenia Rýb do znamenia Barana. Začal nový astronomický a astrologický rok. Počasie však behom posledných pár týždňov jari celkom neodpovedá, je také, no... aprílové. Vyzerá to teda, že skutočná jar príde až v máji. Lásky sa však neriadia kalendárom. Doba je síce iná ako počas predchádzajúcich rokov, no vidieť vonku mladé dvojice - držiace sa opatrne za ruky, a pritom s rúškami na tvárach - nie je nič výnimočné. Budú to mať o čosi náročnejšie, ale príroda si iste aj s týmto poradí. A viete, čo na toto jarné obdobie hovoria hviezdy?


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 15.07.2024

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-jarne-lasky.php


Čo nás počas týchto troch jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť "len" romantike a kedy sa dokonca oplatí zostať radšej doma?

Výklad Osobného horoskopu - v čom nám môže pomôcť,
Astrologické poradenstvo - platené služby,
Osobné horoskopy, Partnerské horoskopy a partnerské trojuholníky, Prognózy - na nasledujúci rok aj dlhšie obdobia, Výber vhodného termínu, Plánovanie počatia dieťaťa, Predpoklady pre partnerstvo, intimitu a sexualitu, tiež iné druhy výkladov
Vyučovanie astrológie a astrologické konzultácie pre adeptov astrológie, zatiaľ len individuálne a on-line: WhApp, Skype, mobil, vo vám vhodných termínoch.
info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk alebo 0905929454,  


Počas jarných mesiacov Slnko prechádza postupne znameniami Barana, Býka a Blížencov. Naše skutočné danosti v oblasti lásky a vzťahov ovplyvňujú a aktivujú najmä Venuša a Mars. Nielen ich umiestnenie v tom-ktorom znamení v našom Osobnom horoskope, ale v tomto konkrétnom jarnom období aj ich prechody určitými znameniami. To sú tzv. tranzity.
(Dôležité sú najmä tranzity domami nášho Osobného horoskopu. To sa však dá vyhodnotiť len pri individuálnom výklade.
Ponúkam on-line výklady - linky vyššie.)

Tieto informácie sa zvyčajne laik nemá ako dozvedieť. No aj keď nepoznáte postavenie planét, ktoré majú vplyv na váš partnerský život vo vašom Osobnom horoskope - ten vám môže vypočítať, zostaviť a najmä vyložiť iba astrológ - každý z vás môže pozitívne vplyvy okamžitých postavení planét a ich prechody jednotlivými znameniami využiť.

Ak sa Venuša a Mars práve nachádzajú v určitých konkrétnych znameniach toho-ktorého živlu, priaznivo pôsobia nielen na toto znamenie, ale aj na ostatné dve z toho istého živlu. Na iné živly i znamenia pôsobia neutrálne a na ďalšie zasa nepriaznivo.

Mars - predstavuje tú aktívnejšiu, skôr mužskú stránku
- prechádza od prvého jarného dňa až do 23. apríla znamením Blížencov, jeho druhým a tretím dekanom. V nasledujúcom znamení Raka bude až do 11. júna a zvyšný čas jarného obdobia bude prechádzať prvými šiestimi stupňami znamenia Leva.

Venuša - planéta lásky, harmónie a ústretovosti
- bola do 14.4. v znamení Barana. Od tohto dátumu až do 8.5. prechádza Býkom, do 2.6. bude v Blížencoch a záver jari strávi  prechodom skoro celým znamením Raka.

Pre tých, ktorí sa ťažšie zoznamujú a majú problémy v partnerských vzťahoch sú určené nasledujúce riadky. Môžete si v nich nájsť svoje šťastné dni pre všetky záležitosti lásky a tieto dni potom rozumne využívať.
(Pre narodených v prvom dekane uvedených znamení platí prvých 8 dní uvedeného obdobia, pre narodených v druhých dekanoch ďalších 8 dní a pre narodených v poslednom dekane posledných 8 dní uvedeného obdobia.)
Nezabudnite si však tieto údaje - sú odvodené od Venuše - skombinovať s vplyvmi Marsa, spomenutými vyššie.


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 15.07.2024

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-jarne-lasky.php


Koniec článku.