Znamenia a zimné lásky

V piatok 21. decembra 2018 tesne pred polnocou, presne o 23.22 hod. opúšťa Slnko znamenie Strelca a vchádza do znamenia Kozorožca; tým začína astronomická a astrologická zima. Zaujíma vás, čo všetko nám "hviezdy" - teda planéty Venuša a Mars, najdôležitejšie planéty nadväzovania vzťahov, no aj harmónie a akcieschopnosti - prichystali na zimné mesiace? V ktorých obdobiach sa máme po opačnom pohlaví viac obzerať a kedy je lepšie si radšej len tak posedieť s priateľmi?


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-zimne-lasky.php


Výklad Osobného horoskopu - v čom nám môže pomôcť, Astrologické poradenstvo - platené služby, Osobné horoskopy, Partnerské horoskopy a partnerské trojuholníky, Prognózy - na nasledujúci rok aj dlhšie obdobia, Výber vhodného termínu, Plánovanie počatia dieťaťa, Predpoklady pre partnerstvo, intimitu a sexualitu, tiež iné druhy výkladov
Sebapoznávacie víkendové semináre, vyučovanie astrológie, malé skupinky. Možné aj individuálne, tiež cez Skype.
Joga pre zdravie (BA Krasňany) - cvičenie v krúžkoch - znovu začíname od januára 2019. Aj joga individuálne, vo vám vhodných termínoch

Info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk , 0905929454, 02 2078 4065. Nájdete ma aj na facebooku: Astrologia+horoskopy, Joga, Osobný profil 


Pre začatie zimných lások, pre prvé kontakty, oslovenia i dotyky na lyžiarskych svahoch, v prítmí pri hudbe a tanci (a potom aj inde) je  najdôležitejšia planéta harmónie - Venuša.

Aj keď nepoznáme postavenie Venuše (a tiež Marsa a ďalších planét, ktoré majú vplyv na náš partnerský život) v našom Osobnom horoskope - ten nám môže vypočítať, zostaviť a hlavne vyložiť iba astrológ - môžeme využiť pozitívne vplyvy okamžitých postavení planét a ich prechody jednotlivými znameniami - tzv. tranzity.
Ak prechádza tranzitujúca planéta znamením určitého živlu, priaznivo pôsobí nielen na toto znamenie, ale aj na ostatné dve z toho istého živlu.

Venuša - planéta lásky prechádza počas decembra a začiatkom januára 2019 druhou polovicou znamenia Škorpióna. 7. januára na obed prejde do znamenia Strelca a 3. februára tesne pred polnocou do Kozorožca. Toto znamenie opustí 1. marca v podvečer a prejde do nasledujúceho znamenia Vodnára, kde bude až do posledného dňa zimného obdobia (20.3., presne 2 minúty pred polnocou).

Mars - planéta akcie bude počas týchto zimných mesiacov najprv prechádzať - presne do 1.1 nadránom - skoro celou poslednou dekádou znamen Rýb a v nasledujúcom Baranovi bude až do obeda 14. februára. Záverečný mesiac a pár dní zimného obdobia strávi Mars prechodom skoro celým znamením Býka.
Čiže prvú časť zimných mesiacov
- od 22. decembra 2018 do 1. januára 2019 - Mars pozitívne ovplyvní narodených v poslednom týždni v znameniach vodného živlu - Rakom, Škorpiónom a Rybám (v menšej miere aj znamenia Býka a Kozorožca).
I- ich druhú časť - od 1. januára do 14. februára - ponúkne šance narodeným v znameniach ohnivého živlu - Baranom, Levom a Strelcom, (v menšej miere aj znameniam Blížencov a Vodnára).
- no a od 14. februára do 20. marca pozitívne ovplyvní narodených v znameniach zemského živlu - Býkom, Pannám a Kozorožcom (v menšej miere aj znamenia Raka a Rýb) - narodených v poslednom týždni spomenutých znamení však menej.
Neodpustím si poznámku k Silvestru: tí, ktorí natiahnu oslavu až do rána sa môžu dočkať - najmä ak to budú väčšie skupinky, kde sa mnohí vidia po prvýkrát a pritom "alkohol tečie potokom" - i nečakaných priráznych konaní, agresívnosti, nástojčivosti a divných súbojov "kto z koho".

Nasledujúce riadky sú určené najmä tým, ktorí sa ťažšie zoznamujú a majú problémy v partnerských vzťahoch. Môžete si v nich nájsť svoje šťastné obdobia a dni pre všetky záležitosti lásky - sú odvodené od Venuše - a tieto dni potom rozumne využívať. Je vhodné si ich farebne vyznačiť (modrou priaznivé, červenou nepriaznivé) v diári.

Priaznivé dni pre znamenia živlu ohňa - Barana, Leva a Strelca  (v menšej miere aj Váhy a Vodnári)
- od 7. januára do 3. februára 2019.

Priaznivé dni pre znamenia živlu zeme - Býka, Pannu a Kozorožca (tiež pre Škorpiónov a Ryby):
- od 4. februára do 1. marca 2019.

Priaznivé dni pre znamenia živlu vzduchu - pre Blížencov, Váhy a Vodnárov (v menšej miere pre Baranov a Strelcov)  - narodených v poslednom týždni spomenutých znamení menej.
- od 1. do 20. marca 2019.

Priaznivé dni pre znamenia živlu vody - Raka, Škorpióna a Ryby (tiež pre Panny a Kozorožcov)
- platí najmä pre narodených v druhej polovici spomenutých znamení
- od 22. decembra do 7. januára 2019.

Nezabudnite si však tieto údaje skombinovať s vplyvmi Marsa, spomenutými vyššie.

pozn. Toto už nie sú populárne horoskopy, toto je skutočná astrológia a tieto vplyvy zaručene fungujú; je to však ovplyvnené aj ďalšími danosťami, ktoré sa stanú zrejmé  - ako, do akej miery - až po analýze konkrétneho Osobného horoskopu. Aj tak nám však tieto informácie môžu ako laikom dosť pomôcť - niekedy až mimoriadne!

Objednať si výklad horoskopu

Info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk , 0905929454, 02 2078 4065. Nájdete ma aj na facebooku: Astrologia+horoskopy, Joga, Osobný profil 


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 20.02.2019

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-zimne-lasky.php


Koniec článku.