Znamenia a zimné lásky

Vo štvrtok 21. decembra 2017 podvečer, presne o 17.27 hod. opúšťa Slnko znamenie Strelca a vchádza do znamenia Kozorožca; tým začína astronomická a astrologická zima. Zaujíma vás, čo všetko nám "hviezdy" - teda planéty Venuša a Mars, najdôležitejšie planéty nadväzovania vzťahov, no aj harmónie a akcieschopnosti - prichystali na zimné mesiace? V ktorých obdobiach sa máme po opačnom pohlaví viac obzerať a kedy je lepšie si radšej len tak posedieť s priateľmi?


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 11.12.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-zimne-lasky.php


Výklad Osobného horoskopu - v čom nám môže pomôcť, Astrologické poradenstvo - platené služby, Osobné horoskopy, Partnerské horoskopy a partnerské trojuholníky, Prognózy - na nasledujúci rok aj dlhšie obdobia, Výber vhodného termínu, Plánovanie počatia dieťaťa, Predpoklady pre partnerstvo, intimitu a sexualitu, tiež iné druhy výkladov
Sebapoznávacie víkendové semináre, vyučovanie astrológie, malé skupinky. Možné aj individuálne, tiež cez Skype
Joga pre zdravie (BA Krasňany) - cvičenie v krúžkoch - začíname od januára 2018. Aj joga individuálne, vo vám vhodných termínoch

info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk alebo 0905929454, 02 4488 9388


Pre začatie zimných lások, pre prvé kontakty, oslovenia i dotyky na lyžiarskych svahoch, v prítmí pri hudbe a tanci (a potom aj inde) je  najdôležitejšia planéta harmónie - Venuša.

Aj keď nepoznáme postavenie Venuše (a tiež Marsa a ďalších planét, ktoré majú vplyv na náš partnerský život) v našom Osobnom horoskope - ten nám môže vypočítať, zostaviť a hlavne vyložiť iba astrológ - môžeme využiť pozitívne vplyvy okamžitých postavení planét a ich prechody jednotlivými znameniami - tzv. tranzity.
Ak prechádza tranzitujúca planéta znamením určitého živlu, priaznivo pôsobí nielen na toto znamenie, ale aj na ostatné dve z toho istého živlu.

Venuša - planéta lásky prechádza počas prvých štyroch dní zimného obdobia poslednými piatimi stupňami znamenia Strelca, 25. decembra prejde do Kozorožca, 18. januára do Vodnára a 11. februára do Rýb.  Od 7. marca až do posledného dňa zimného obdobia (20.3.) bude prechádzať prvou polovicou znamenia Barana.

Mars - planéta akcie bude počas týchto zimných mesiacov najprv prechádzať - do 26. januára - prakticky celým znamením Škorpióna a v nasledujúcom Strelcovi bude až do 17. marca. Záverečných pár dní zimného obdobia strávi Mars na prvých dvoch stupňoch znamenia Kozorožca.
Čiže prvú časť zimných mesiacov
- od 21. decembra do 26. januára 2018 - Mars pozitívne ovplyvní narodených v znameniach vodného živlu (v menšej miere aj znamenia Panny a Kozorožca); najmä tých, ktorí sa narodili po prelome mesiacov.
I- ich druhú časť - od 26. januára do 17. marca - ponúkne šance narodeným v znameniach ohnivého živlu (v menšej miere aj znameniam Váh a Vodnára).
- no a od 17. marca do 20. marca pozitívne ovplyvní narodených v znameniach zemského živlu (v menšej miere aj znamenia Škorpióna a Rýb) - najmä narodených v prvých dvoch dňoch týchto znamení.

Nasledujúce riadky sú určené najmä tým, ktorí sa ťažšie zoznamujú a majú problémy v partnerských vzťahoch. Môžete si v nich nájsť svoje šťastné obdobia a dni pre všetky záležitosti lásky a tieto dni potom rozumne využívať. Je vhodné si ich farebne vyznačiť (modrou priaznivé, červenou nepriaznivé) v diári.

Priaznivé dni pre znamenia živlu zeme - Býka, Pannu a Kozorožca (tiež pre Škorpiónov a Ryby):
- od 25. decembra do  17. januára 2018.

Priaznivé dni pre znamenia živlu vzduchu - pre Blížencov, Váhy a Vodnárov (v menšej miere pre Strelcov a  Baranov):
- od 18. januára do 10. februára 2018.

Priaznivé dni pre znamenia živlu vody - Raka, Škorpióna a Ryby (tiež pre Býkov a Kozorožcov):
- od 11. februára do 6. marca 2018
.

Znamenia živlu ohňa - Baran, Lev a Strelec majú priaznivé dni počas zimy rozdelené na dve obdobia:
- od 7. marca 2018
do konca zimy. Týka sa to najmä narodených v prvej polovici znamenia. (a v menšej miere aj Blížencov a Vodnárov)
- Barani, Levi a Strelci (v menšej miere aj Váhy a Vodnári), ktorí sa narodili v posledných piatich dňoch týchto znamení majú priaznivé dni
- od 21. do 24. decembra 2017.
Tí z ohnivých znamení, ktorí tu neboli spomenutí si budú musieť počkať na priaznivejšie prvé jarné dni a týždne. 

Nezabudnite si tieto údaje - sú odvodené od postavenia Venuše - skombinovať s vplyvmi Marsa, spomenutými vyššie.

A ešte tu máme šťastné a kritické dni - platia pre všetky znamenia:

- šťastné dni:
december:
25.-30.,             
január:
3., 4., 6.-10., 13., 14., 18. a 19.
február:
3.,4., 6., 7., 15., 16., 18.-22., 24.,25. a 27.,
marec:
1. - 5., 11.,17.,28. a 29.,

- kritické dni:
december:
25. a 26.,
január:
4., 5., 13., 14., 29. a 30.,
február:
3., 4., 17., 25. a 28.,.,
marec:
1., 13., 14., 16.-18., 23., 24., 27. a 28.,

(Áno, niektoré dni sú aj také, aj onaké; čiže pre niekoho priaznivo, pre iného problematicky; alebo skôr: podľa toho, ako sa v určitej situácii zachováme :-)

Pre všetky znamenia stále platí: Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež...

pozn. Toto už nie sú populárne horoskopy, toto je skutočná astrológia a tieto vplyvy zaručene fungujú; je to však ovplyvnené aj ďalšími danosťami, ktoré sa stanú zrejmé  - ako, do akej miery - až po analýze konkrétneho Osobného horoskopu. Aj tak nám však tieto informácie môžu ako laikom dosť pomôcť - niekedy až mimoriadne!

Objednať si výklad horoskopu

info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk alebo 0905929454, 02 4488 9388


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 11.12.2018

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-zimne-lasky.php


Koniec článku.