Znamenia a zimné lásky

V nedeľu 22. decembra 2019 skoro ráno, presne o 5.19 hod. opúšťa Slnko znamenie Strelca a vchádza do znamenia Kozorožca; tým začína astronomická a astrologická zima. Zaujíma vás, čo všetko nám "hviezdy" - teda planéty Venuša a Mars, najdôležitejšie planéty nadväzovania vzťahov, no aj harmónie a akcieschopnosti - prichystali na zimné mesiace? V ktorých obdobiach sa máme po opačnom pohlaví viac obzerať a kedy je lepšie si radšej len tak posedieť s priateľmi?


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 15.07.2024

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-zimne-lasky.php


Výklad Osobného horoskopu - v čom nám môže pomôcť, Astrologické poradenstvo - platené služby, Osobné horoskopy, Partnerské horoskopy a partnerské trojuholníky, Prognózy - na nasledujúci rok aj dlhšie obdobia, Výber vhodného termínu, Plánovanie počatia dieťaťa, Predpoklady pre partnerstvo, intimitu a sexualitu, tiež iné druhy výkladov
Sebapoznávacie víkendové semináre, vyučovanie astrológie, malé skupinky. Možné aj individuálne, tiež cez Skype.
Joga pre zdravie (BA Krasňany) - cvičenie v krúžkoch - znovu začíname od januára 2019. Aj joga individuálne, vo vám vhodných termínoch

Info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk , 0905929454, 02 2078 4065. Nájdete ma aj na facebooku: Astrologia+horoskopy, Joga, Osobný profil 


Pre začatie zimných lások, pre prvé kontakty, oslovenia i dotyky na lyžiarskych svahoch, v prítmí pri hudbe a tanci (a potom aj inde) je  najdôležitejšia planéta harmónie - Venuša.

Aj keď nepoznáme postavenie Venuše (a tiež Marsa a ďalších planét, ktoré majú vplyv na náš partnerský život) v našom Osobnom horoskope - ten nám môže vypočítať, zostaviť a hlavne vyložiť iba astrológ - môžeme využiť pozitívne vplyvy okamžitých postavení planét a ich prechody jednotlivými znameniami - tzv. tranzity.
Ak prechádza tranzitujúca planéta znamením určitého živlu, priaznivo pôsobí nielen na toto znamenie, ale aj na ostatné dve z toho istého živlu.

Venuša - planéta lásky prechádza počas decembra a do polovice januára 2020 znamením Vodnára. 13. januára večer prejde do znamenia Rýb, kde bude až do večera 7. februára, kedy prejde do znamenia Barana. 5.3. toto znamenie opustí a prejde do znamenia Býka, do posledného dňa zimného obdobia bude prechádzať jeho prvou polovicou.

Mars - planéta akcie bude počas týchto zimných mesiacov najprv prechádzať - presne do 3. januára pred obedom - poslednou dekádou znamenia Škorpióna a v nasledujúcom Strelcovi  bude až do obeda 16. februára. Záverečný mesiac a pár dní zimného obdobia strávi Mars prechodom skoro celým znamením Kozorožca.
Čiže prvú časť zimných mesiacov
- od 22. decembra 2019 do 3. januára 2020 - Mars pozitívne ovplyvní narodených v poslednom týždni v znameniach vodného živlu - Rakom, Škorpiónom a Rybám (v menšej miere aj znamenia Panny a Kozorožca).
I- ich druhú časť - od 3. januára do 16. februára - ponúkne šance narodeným v znameniach ohnivého živlu - Baranom, Levom a Strelcom, (v menšej miere aj znameniam Váh a Vodnára).
- no a od 16. februára do 20. marca pozitívne ovplyvní narodených v znameniach zemského živlu - Býkom, Pannám a Kozorožcom (v menšej miere aj v znameniach Raka a Rýb) - narodených v poslednom týždni spomenutých znamení však menej až málo.

Nasledujúce riadky sú určené najmä tým, ktorí sa ťažšie zoznamujú a majú problémy v partnerských vzťahoch. Môžete si v nich nájsť svoje šťastné obdobia a dni pre všetky záležitosti lásky - sú odvodené od Venuše - a tieto dni potom rozumne využívať. Je vhodné si ich farebne vyznačiť (modrou priaznivé, červenou nepriaznivé) v diári.

Priaznivé dni pre znamenia živlu ohňa - Barana, Leva a Strelca 
(v menšej miere aj pre Blížencov a Vodnárov)
- od 7. februára do 5. marca 2020.

Priaznivé dni pre znamenia živlu zeme - Býka, Pannu a Kozorožca
(tiež pre Rakov a Ryby):
- od 5. do 20. marca 2019 - platí len pre narodených v prvej polovici spomenutých znamení; ostatní si prídu na svoje až začiatkom jari.

Priaznivé dni pre znamenia živlu vzduchu - pre Blížencov, Váhy a Vodnárov (v menšej miere pre Baranov a Strelcov)  
- od 22. decembra 2019 do 13. januára 2020.

Priaznivé dni pre znamenia živlu vody - Raka, Škorpióna a Ryby
(tiež pre Býkov a Kozorožcov)
- od 13.  januára do 7. februára 2020.

Nezabudnite si však tieto údaje skombinovať s vplyvmi Marsa, spomenutými vyššie.

pozn. Toto už nie sú populárne horoskopy, toto je skutočná astrológia a tieto vplyvy zaručene fungujú; je to však ovplyvnené aj ďalšími danosťami, ktoré sa stanú zrejmé  - ako, do akej miery - až po analýze konkrétneho Osobného horoskopu. Aj tak nám však tieto informácie môžu ako laikom dosť pomôcť - niekedy až mimoriadne!

Objednať si výklad horoskopu

Info: jurasek(zavinac)jurasek(bodka)sk , 0905929454, 02 2078 4065. Nájdete ma aj na facebooku: Astrologia+horoskopy, Joga, Osobný profil 


Tento článok je vytlačený zo serveru www.jurasek.sk dňa 15.07.2024

ˆ Milan Jurášek

Úplná adresa článku: http://www.jurasek.sk/horoskopy/znamenia-a-zimne-lasky.php


Koniec článku.