Horoskop na týždeň od 2.1. do 8.1.2023

Ako na nový rok, tak po celý rok, znie jedno z novoročných porekadiel. Avšak tí, ktorí spätne nie sú úplne spokojní s priebehom silvestrovskej oslavy, následnej noci a prvého dňa nového roka (čo som to zas´ navystrájal/a?) to môžu počas pondelka s výčitkami "dokolečka" riešiť. Ďalšie dni nám už ponúknu mnoho nových príležitostí, v utorok a stredu nové zoznámenia, umelecký zážitok či výhru (ja sám som si podal pred Silvestrom "len tak" Eurojackpot a práve v utorok je ťah:) ). Od stredy do piatka presvedčíme originalitou, niečo vymyslíme, očaríme opačné pohlavie. Tvoriví a kombinačne šikovní budeme aj počas víkendu...

... mnohí dokážu svoju tvorbu aj speňažiť. A ako som spomínal, že nám Jupiter zabezpečí teplú zimu - zatiaľ mu to funguje! Potvrdzuje to ďalšia novoročná pranostika - Nový rok pripadol práve na nedeľu :)

 Akcia  - ZĽAVA -10 %  ďalej pokračuje

+ ďalšia  ZĽAVA -10%, teraz pre všetkých Kozorožcov

na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

viac info emailom

Skype, Whats App, mobil


Astrologické zaujímavosti: V utorok nadránom opúšťa Venuša znamenie Kozorožca a prejde do vzdušného znamenia Vodnára. Skoro zároveň s Lunou, tá tiež prejde do znamenia vzdušného živlu, a my to aj pocítime. Budeme pravdepodobne zhovorčivejší, organizačne schopnejší, možno aj zvedavejší.
A v nedeľu poobede prechádza Lilit, Čierna luna zo znamenia Raka (takže už prestane blokovať tie račie, materské danosti) do Leva. Na 9  mesiacov sa jej hlavnou témou môže stať dominancia, ego, mužský, otcovský princíp.

Luna dorastá, speje ku splnu v znamení Raka, ktorý bude presný v sobotu pár minút po polnoci. Ovplyvní teda piatkové poobedie, večer, noc aj sobotné doobedie. Naše vnútorné napätia sa môžu vyvaliť von, prípadné konflikty sa môžu týkať nielen komunikácie.
Predtým, do utorka nadránom bude Luna prechádzať stabilizujúcim, zemitým Býkom, do štvrtka poobedia vzdušnými Blížencami a do nedele nadránom domáckym, ochraňujúcim Rakom. A tú nedeľu si užijeme už s Lunou v znamení ohnivého Leva. A levie energie oznamujú: ja nie som bárskto!

Zaujímavé pre tento týždeň je, že Luna zasahuje do celkovej astrologickej atmosféry svojimi aspektami prevažne večer a počas noci:
v pondelok výrazne tvorivo a harmonicky, v utorok zasa podráždene a razantne.
Vo štvrtok môžeme byť - a na vlastnú škodu - až prehnane sebavedomí,  počas soboty zasa impulzívni až deštruktívni.
Aj počas nedele bude jednoznačne lepšie predobedie ako poobedie a večer.
Pre zodpovedné páry je najlepšia doba pre  fyzickú blízkosť aj debaty o spoločnej budúcnosti streda večer a aj nasledujúca noc.

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar  2 1 1 1 3 3 1
Býk 1 3 3 2 3 3 5
Bli 2 2 2 2 4 4 2
Rak 1 3 3 3 1 2 4
Lev 3 2 2 2 4 4 2
Pa 1 3 3 2 2 2 2
3 1 1 1 3 3 2
Ško 4 2 2 1 2 2 3
Str 2 2 2 2 3 3 1
Koz 3 2 2 2 4 4 4
Vod 4 1 1 1 2 2 4
Ry 2 3 3 3 3 3 2

ˆ Milan Jurášek, 01.01.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia