Horoskop na týždeň od 3.7. do 9.7.2023

Týždeň odštartuje pondelkový tesne poobedňajší spln v Kozorožcovi, v znamení zodpovednosti a serióznosti, možno aj určitých vnútorných neistôt. K výzvam, ktoré nám týždeň prinesie budeme pristupovať o čosi vážnejšie a preto aj výsledky by mali stáť zato. Najmä, ak sa pustíme do toho, čo máme premyslené, čo nám radia skúsenejší a aj náš zdravý rozum (vplyv energií pokračujúcej konjunkcie Slnka s Merkúrom). Vo vzduchu sú aj dobré zárobky či výhodné kúpy a investície. Niektorí však tieto rady neuposlúchnu a najmä vo vzťahoch, no aj v peňaženkách môžu mať slušný...

... kolotoč. V strede týždňa buďme opatrnejší so spontánnymi výrokmi, aby sme zbytočne neranili. Sobota by mala byť taká obyčajnejšia, nasledujúca  nedeľa bude prínosom najmä pre snívajúcich, kreatívnych a naladených na kultúru a umenie. Na svoje si prídu aj duchovne a mysticky založení, je múdre si aj na dovolenkách vyhradiť chvíľu na meditáciu či rozjímanie, pokojne pri šume mora niekde v samote.

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj počas júna

+ ďalšia ZĽAVA  -10%, celý mesiac pre Rakov
na všetky on-line výklady horoskopov

pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Slnečné znamenie Leva bude so svojimi bezstarostne pôsobiacimi energiami aj tento týždeň dominovať (v tomto znamení sú Venuša, Mars a Lilit vo voľnej konjunkcii). A ponúkať nás stráviť čas najmä v spoločnosti, pri rozhovoroch, zábave, tanci, zoznamovaní aj v intimite vo dvojici. Starostlivý Rak (so Slnkom a Merkúrom) si tak veľmi na svoje nepríde.

Do utorka večera bude Luna prechádzať Kozorožcom, do štvrtka večera Vodnárom a do soboty neskoršieho večera Rybami. Zvyšný čas strávi Luna prechodom znamením Barana.

Celý pondelok poznačí pondelňajší spln, buďme uvážlivejší, aby sme príliš netlačili na pílu - to pre okamih presného splnu odkazuje neharmonicky aspektovaný Mars. Iným zasa trigón Jupitera na Lunu prinesie spokojnosť a optimizmus.
Z utorka bude pokojnejšie doobedie, neskôr by som vážne témy - s partnerom aj všeobecne - veľmi neotváral. V stredu naopak - preto čo treba, nechajme na poobedie.
Štvrtok vyzerá náročnejšie, môže byť výbušný a neústretový - ak si nedáme pozor, tak aj veľmi!
Piatok by mal byť z celého týždňa najlepší, doobeda pracujme a plánujme, poobede a večer sa radujme :). A v sobotu doobeda tak isto, poobede a večer však neriešte s partnerom budúcnosť, nepohodli by ste sa! Snívanie osamote je povolené :).     

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 2 1 2 2 1
Býk 3 3 5 5 3 3 3
Bli 4 3 2 2 3 3 3
Rak 5 4 3 4 2 2 4
Lev 4 3 4 3 2 2 3
Pa 2 1 2 2 2 2 3
3 2 2 1 2 2 2
Ško 3 3 5 4 3 3 3
Str 2 2 3 3 3 3 2
Koz 1 1 2 2 1 1 3
Vod 2 2 2 2 2 2 2
Ry 1 1 3 3 1 1 2

ˆ Milan Jurášek, 02.07.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia