Horoskop na týždeň od 26.2. do 3.3.2024

Veľa z tých, ktorí doteraz tvrdili, že február je pomaly za nami a že sa tak veľa neudialo presvedčí tento týždeň o opaku. Hlavní účinkujúci: konjunkcie :) . Tá Venuše s Marsom z minulého týždňa bude, hoci slabšie, účinkovať ešte do stredy. Ich kvadratúry s Jupiterom (predstavme si ho ako "veľké oči" t.j. chceme viac) naznačujú: v pondelok - možno by som chcela (Venuša), a od pondelka do stredy - nie, musíme to mať! (Mars).To že tento týždeň môže byť pre mnoho, najmä tých zo zotrvačnosti a nefunkčných vzťahov, prelomový duplikuje konjunkcia Chiróna s Dračou hlavou. Tá...

... zvýrazní tzv. karmickú os Baran (ja) - Váhy (my), ktorá je tiež o vzťahoch. Táto os ako sito prechádza od polovice júla minulého roku spomenutými znameniami a vychytáva všetko, čo treba buď opraviť alebo nechať v minulosti. Ešte nie je ani v polovičke tejto dráhy. A podľa toho, v akých domoch tieto znamenia a aké planéty či citlivé body vo svojom Osobnom horoskope tam máme, taký druh výzvy/výziev môžeme v tomto období očakávať.
V sobotu a nedeľu nás kvadratúra Venuše s Uránom vybudí - podľa nášho nastavenia a tiež veku :) buď k flirtovaniu, vyhľadávaniu nových známostí či k hádkam... alebo až nekontrolovanému utrácaniu. Jednoducho, hľadáme vzrušenie, akékoľvek. Tie vzťahy, kde sú jeden na druhého naladení a pritom prispôsobiví to zasa o krôčik posunie.  

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj vo februári
na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Témou číslo jedna prakticky celého týždňa bude tzv. stelium - viacnásobná konjunkcia na 10. stupni znamenia Rýb. Relatívne rýchle Slnko a ešte rýchlejší Merkúr sa spoja počas stredy so Saturnom. Podporu naznačuje harmonicky aspektovaný Jupiter, takže veríme, že to, čo sa (mohlo by sa) verejne odhalí, bude naozaj prelomové. Na osobnej úrovni sa môžu dostať na pretras aj citlivé, nepríjemné, pikantné až tabu témy (najmä v piatok). 

Luna na svojej púti Zvieratníkom prejde v pondelok poobede z Panny do Váh, vo štvrtok nadránom do Škorpióna a v sobotu poobede do Strelca, kde bude až do konca víkendu.

V pondelok sa neoplatí veriť všetko a každému, k večeru naopak, my presvedčíme skoro kohokoľvek.
V utorok si počas dňa v zamestnaní aj v osobnom živote dokážeme presadiť to svoje, k večeru budeme k blízkym aj partnerom nežní a ústretoví.
Vo štvrtok ráno sa vyhnite konfrontáciám, a deň bude v pohode.
Piatok môže byť až magický, výsledok bude taký, ako zvládneme povahu ženských, aj temných energií.
Sobotné doobedie sa odporúča tráviť tvorivo, privítajú to najmä deti pri spoločných hrách. A zaľúbení. A v nedeľu to môže byť opačne: počas dňa nervozita, rôzne nečakanosti a obmedzenia, okolo polnoci naopak.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 1 2 2 3 3 1 1
Býk 2 3 3 5 5 3 3
Bli 4 3 3 3 3 4 4
Rak 3 2 4 2 3 1 3
Lev 3 3 3 4 4 4 4
Pa 3 4 4 2 2 4 5
1 1 1 3 3 1 1
Ško 2 3 3 4 4 2 3
Str 2 2 2 4 4 2 2
Koz 2 3 3 1 1 1 3
Vod 2 2 2 3 3 2 3
Ry 1 2 2 2 2 2 3

 

ˆ Milan Jurášek, 25.02.2024


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia