Horoskop na týždeň od 8.7. do 14.7.2024

Týždeň nabitý erotickým iskrením, taký by mohol byť nadpis tohto horoskopu. Aspektov je veľa, minimálne polovica sa týka tejto oblasti. A možno sa už prejavia aj prvé výsledky novu z konca minulého týždňa v emocionálnom Rakovi. Drapne to novo zaľúbených, manželov aj milencov, tých čerstvo zoznámených na plážach, aj takých čo to ťahajú "na tajňáša" už dlhšie a mali to naplánované. Doma aj na letoviskách. Mladých aj tých starších, iste si vzájomnú spoločnosť vychutnajú, budú si mať čo povedať, inšpirovať sa navzájom aj si čo odovzdať. Na TV programy - na hotelových izbách...

... aj doma v obývačkách - sa ani nepozrú...  Dá sa rátať so zvýraznenou nehou a romantikou (okrem prvých a posledných dní), začiatkom týždňa (keď doznejú možné určité neistoty z predchádzajúceho víkendu) aj atraktivitou partnera a tiež prostredia. Dominovať bude tiež túžba aj vášeň, všetko podporené slnečným počasím. Možno tej vášnivosti, aj s prvkami ovládania a manipulovania bude - najmä v druhej polovici týždňa  - niekedy až príliš.
Iste budú spokojní všetci, aj tí, čo takýto pobyt pri mori berú ako určitý typ barteru (niečo za niečo :) ) A takých je...
Ak by som bol nejaký mág a plánoval by som dovolenku s cieľom niekoho "dostať do postele", lepší letný termín by som asi nenašiel :)
A čo poradiť tým, čo sú sami, single? No predsa využite príležitosť, veď potenciálnych lások je okolo vás plno... tak isto hľadajú :) Alebo radšej chcete hrdlačiť v tomto teple na záhradkách a chatkách či spotení sa driapať niekde po kopcoch :) ?
Ale...
Neberte však tento horoskop príliš vážne, je veľmi teplo, keď ho píšem :)

Pre tých, ktorí sa cítia pre spomenuté činnosti už dostatočne starí - najlepšie dni na podnikanie a všetko merkúrovské (hovoriť, písať, vybavovať, nakupovať, kombinovať) sú tie prvé tri a možno aj piatok.

Ešte toto, od piatka treba rátať s vplyvom nie veľmi súladnej konjunkcie Marsa s Uránom a stálicou (zlej povesti) Algol, ktorá môže udalosti hodne zdynamizovať. Je to výbušná zmes! Tak pozor, aby ste si (symbolicky aj naozaj) nepomýlili brzdu s plynom...!

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj v júli
na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Slnko máme v druhej polovici znamenia Raka, no Merkúr je už v Levovi a od štvrtka večera k nemu pribudne aj Venuša. Na vyše tri týždne nám prinesú viac spoločenskosti, možno aj teatrálnosti, snáď aj prílišné sebavedomie, dámy sa budú vyhrievať v centre pozornosti.

V Levovi bude do utorka poobedia aj Luna, do piatka nadránom bude prechádzať Pannou a až do podvečera v nedeľu nasledujúcimi Váhami. A tých niekoľko posledných hodín už bude v znamení Škorpióna.

Tak ako v minulom týždni, aj v tomto budeme viac pociťovať vplyv Luny podľa daností v  našich Osobných horoskopoch.
Luna nám k celkovým astrologickým vplyvom prinesie v pondelok od večera na niekoľko hodín uponáhľanosť a výbušnosť, hrozia aj hádky bez konca!
V utorok nás môže niečo nečakané zaskočiť zasa ráno.
Streda je v pohode.
Vo štvrtok ráno sa nedajte ovládnuť pocitmi opustenosti, primäjte partnera, nech sa vám viac venuje. Poobede nebudete mať problém presadiť to svoje a večer vás čaká prekvapenie. Nočné hodiny až do nasledujúceho predobedia môžu však priniesť sklamania z nesplnených očakávaní... Ranné milovanie však môže veľa napraviť :)
Noc z piatka na sobotu môže byť tak isto problematická, vlastne obidva víkendové dni (a možno aj piatok) - neočakávajme nemožné.   

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť???
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 2 2 2 4 4 4
Býk 3 1 1 1 3 3 3
Bli 1 1 3 3 1 1 1
Rak 4 2 2 2 5 5 4
Lev 2 1 2 2 3 3 2
Pa 2 1 2 2 2 2 1
3 2 3 1 1 1 1
Ško 5 4 2 2 4 4 3
Str 2 2 5 5 2 2 2
Koz 2 1 2 2 3 3 1
Vod 4 3 4 4 2 2 1
Ry 1 3 5 5 3 3 2

ˆ Milan Jurášek, 07.07.2024


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia