Horoskop na týždeň od 24.11. do 1.12.2019

Priaznivé vplyvy, ktoré sme si mohli užiť počas predchádzajúceho víkendu budú pôsobiť ešte aj v týchto dňoch. V pondelok isto, v utorok možno. Čakajú na nás samé príjemnosti, obdarujú nás, pomôžu, potešia. Alebo my svojich najbližších. Ďalší zarobia alebo dobre nakúpia. Zároveň však bude z víkendu doznievať aj druhý, opačný vplyv, ktorý sa snažil veci a udalosti urýchľovať. Ak sme teda nepokazili niečo cez víkend, dbajme, aby nás hádavosť, nečakané zmeny nálady a preháňanie prejavov svojej osobnej slobody nedostalo tam, kam nechceme! Najmä v utorok a v stredu ...

... neotvárajme s partnerom "háklivé" témy - hrozí sklamanie! Najlepší deň je štvrtok, budeme spontánni a presvedčiví. Mnohí sa zoznámia aj zblížia, no nejaké veľké trvanie takýmto láskam hviezdy asi nedoprajú.   

Astrologické zaujímavosti: Znamenie Strelca nedostáva tento rok veľkú príležitosť presvedčiť kvalitou svojich energií. Len pár dní v minulom týždni - ako prišlo do tohto znamenia Slnko, a v tomto týždni najmä v pondelok. Lebo už v utorok hneď po polnoci opustí Venuša znamenie Strelca a prejde do nasledujúceho Kozorožca. A tak sa okrem Slnka v prvej dekáde bude tento týždeň na posledných dvoch stupňoch znamenia Strelca nachádzať ešte jeho patrón - Jupiter.
Rada pre Strelcov - porobte všetko, čo máte naplánované na najbližšie týždne už v tomto - v tých ďalších vám už nikto nezaručí, že to pôjde rovnako ľahko!
Ešte tu máme niečo - po vyše piatich mesiacoch retrográdneho pohybu sa v stredu poobede dočasne stacionárny Neptún pomaly vydá znovu priamym smerom.

Ubúdajúca Luna začína tento týždeň svoju púť v Škorpiónovi a v utorok ráno prejde do Strelca. V tomto znamení bude v utorok podvečer aj nov, ten býva tradične spájaný s novými začiatkami. Nov bude na piatom stupni znamenia Strelca, veľmi blízko descendentu - žeby sa rysovali nové partnerstvá :-) ? Zo Strelca do Kozorožca prejde Luna vo štvrtok poobede a v sobotu neskôr večer sa presunie do posledného, štvrtého znamenia v tomto týždni - do Vodnára.
A čo nám  počas týždňa prinesie vplyv Luny: v pondelok pár hodín okolo obeda rátajme s dobrými nápadmi aj schopnosťou ich realizovať, neskôr večer aj so záujmom opačného pohlavia a niečím naozaj vášnivým. Iní prežijú šťastné chvíle vo štvrtok od obeda do večera - rysujú sa aj nejaké peniaze. Od piatka večera do soboty rána sa môžu vyskytnúť obmedzenia rôzneho druhu, ďalší však svoje vzletné myšlienky naopak práve vtedy ľahko  dokážu "hodiť na papier" :-). Možné výbušné nedeľné poobedie (nebuďme príliš nástojčiví!) by sme mali nasmerovať pozitívnym, konštruktívnym smerom, pôjde to! Žeby sa črtala nejaká perspektívna spolupráca?

Služby môjho astrologického poradenstva Vám až do Vianoc ponúkam s 10 perc. zľavou!
Astrológia Vám ponúkne odpovede na rôzne Vaše otázky, určí správny spôsob aj najvhodnejší čas. A tým zvýši pravdepodobnosť Vášho správneho rozhodnutia. Pokojne sa ozvite, dohodnite si a príďte na výklad! ! Výklad sa dá urobiť nielen osobne tu v Bratislave, ale bežne ho robíme aj on-line, cez skype, mobilom či cez PL - pevnú linku.

Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Alebo patríte skôr k tým hĺbavejším a rozmýšľate, že najlepšie by bolo byť sám sebe astrológom? Ponúkam Vám astrologické sebaspoznávacie semináre, zvyčajne bývajú v termínoch od februára do júna a od septembra do decembra. Sú komorné, pre pár záujemcov, tie úvodné dvojdňové, najbežnejšie sobota + nedeľa, alebo dve soboty po sebe, podľa záujmu. Úvodný seminár Základy astrológie - vlastný Osobný horoskop by sa mohol uskutočniť už v najbližších týždňoch, ak sa prihlásia min. traja záujemcovia. Ak máte záujem, ozvite sa!

Náplň astrologických seminárov sa dá absolvovať tiež individuálne, aj on-line, "na diaľku"- cez Skype; skoro kedykoľvek; viem sa Vašim možnostiam prispôsobiť.
Môj email nájdete nižšie, ak potrebujete ďalšie informácie alebo máte návrh na pre Vás vhodný termín, pokojne ma oslovte.

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 2 2 2 3 3 3
Býk 4 2 2 1 1 1 3
Bli 2 4 4 2 2 2 3
Rak 1 2 4 2 4 4 3
Lev 3 1 1 1 2 2 2
Pa 1 2 3 1 1 1 3
2 3 3 3 4 4 3
Ško 1 2 2 1 2 1 4
Str 2 1 1 1 2 2 1
Koz 1 2 2 1 1 1 2
Vod 3 2 2 1 2 2 2
Ry 3 3 4 3 3 3 3

ˆ Milan Jurášek, 26.10.2019


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia