Horoskop na týždeň od 29.1. do 4.2.2024

Merkúr, posol bohov prechádza počas týždňa tretím dekanom znamenia Kozorožca. Jeho konjunkcia s Marsom (hoci presná počas uplynulej soboty) ovplyvní všetky pracovné dni, aj v tomto týždni sa budeme môcť spoľahnúť na svoju myseľ aj nasadenie. Pozor ale, niekedy menej býva viac! Od pondelka do stredy nám môže naša nekonvenčnosť a prílišná horlivosť narobiť problémy do budúcnosti, kontrolujme si prejav aj konanie, nechoďme proti prúdu! Počas víkendových dní bude zasa určujúca konjunkcia Merkúra s Plutom, mnohým bude zrazu všetko jasné, aj čo doteraz...

... nevideli a nepochopili. O to, že týždeň budeme hodnotiť pozitívne sa postará Venuša, tzv. Malé šťastie. Prvé dni týždňa oživí jej trigón s Jupiterom (tzv. Veľké šťastie), prinesie nám pohodu, spoločenské vyžitie a ocenenie, aj šťastnú ruku pri finančných investíciách. Od piatka do nedele zasa jej trigón s Lilit prihrá závan zmyselnosti a zdynamizuje atmosféru aj u stabilných, dlhoročných párov. Na svoje si prídu aj tí notorickí single a nie vlastným rozhodnutím nezadaní.

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj vo februári
na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Hoci Slnko už prechádza stredným dekanom znamenia Vodnára, energie metodického Kozorožca budú aj počas celého tohto týždňa pre nás a dianie okolo nás určujúce. Okrem Merkúra sa v tomto znamení nachádza aj Venuša a Mars, ich vplyv nám pomôže vystabilizovať a upevniť naše vzťahy, čo treba zorganizovať aj popracovať na svojej kariére.

Luna začína svoju púť znameniami v Panne a od utorka rána do štvrtka neskorého večera bude vo Váhach. Do nedeľného rána bude potom prechádzať Škorpiónom a zvyšnú nedeľu ju nájdeme už v znamení Strelca.

Z pondelka bude výborné najmä predobedie - Luna vytvorí s planétami stabilizujúci GrandTrigón, iným viac sadne stredňajšie doobedie.
Vo štvrtok nám veľa vecí nemusí vypáliť tak ako zamýšľame, v piatok doobeda to však budeme mať možnosť napraviť, aj niečo nové seriózne začať. V noci z piatka na sobotu radšej neponocujme. A strávme ju vo vlastnej posteli.          
Zato noc zo soboty na nedeľu poteší všetky páry, ktoré sa úprimne ľúbia, na svoje si prídu aj umelci a tí, čo sa večer vyberú za kultúrou a umením.
Rátajme však, že v nedeľu večer sa nám takúto atmosféru vytvoriť či zažiť nepodarí.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 5 5 5 3 3 3
Býk 1 3 3 3 2 2 2
Bli 3 3 3 3 2 2 4
Rak 1 2 4 4 1 2 3
Lev 4 2 2 2 5 5 2
Pa 1 3 3 3 1 1 3
3 4 4 4 3 3 3
Ško 1 3 3 3 1 1 2
Str 3 2 2 2 4 4 2
Koz 2 3 3 3 1 1 3
Vod 4 2 2 2 3 3 3
Ry 2 2 2 2 2 2 3

 

ˆ Milan Jurášek, 28.01.2024


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia