Horoskop na týždeň od 24.6. do 30.6.2024

Procesy v minulých týždňoch rozohrané v tomto už dozrievajú, niektoré aj vygradujú. Mnohí sa budú ešte v prvých dňoch týždňa cítiť bez energie, ubití okolnosťami aj vytriezvením z ilúzií, ktoré si vytvorili/prijali o svete naokolo. Dni v strede týždňa zasa preveria, či to, s čím sme do nasledujúcich rokov rátali - najmä vo vzťahu k partnerovi, ale aj napr. ohľadom ambícií v kreatívnej oblasti - má vôbec nejakú budúcnosť. Energie namiešané vesmírom k nám v tomto týždni prichádzajú v pároch, vždy k tej náročnejšej pre tú ktorú životnú oblasť máme zároveň aj ďalšiu, konštruktívnu. Čiže, aj keď môže...

... byť nejaký čas ťažko, vždy bude "v ponuke" aj vhodné východisko. A práve špecifiká v našich Osobných horoskopoch ukážu, ako rýchlo či ako pomerne ľahko tie pre nás správne riešenia nájdeme. Je to o tých križovatkách na našej ceste životom, malých, väčších a sem-tam aj osudových. Takých, čo prichádzajú párkrát za život. Jednou z nich by mohla byť aj v už minulom týždni spomínaná opozícia medzi Lilit (z Panny) a Neptúnom (v Rybách) z ich posledných, karmických stupňov. Tá ku konci týždňa vygraduje a nejednému z nás vytiahne (už vytiahla) na svetlo božie niečo, čo by sme radšej - spočiatku - prijali, aby zostalo skryté. No je to ako so zapálenou odreninou - trošku to pri odhalení a čistení bolí, no potom sa to časom zahojí a je zasa dobre. Ľahšie. Tak ak aj k niečomu takému príde, nech to tak dobre dopadne!

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  pokračuje aj v júni
na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Interesantná môže byť najmä sobota. Lilit, nehmotný "okultný bod", reprezntujúci o.i. aj temnejšiu stránku nás jednotlivcov aj spoločnosti, ľudstva prejde z Panny do predsa len viac o harmóniu snažiacich sa Váh. Prinesie nám viac diplomacie a ohľaduplnosti, alebo rozčerí pokojnú hladinu medzi partnermi, rodinami, národmi niečím neočakávaným...? A presne opačným?
A Saturn, už niekoľko dní spomalený prejde večer do retrográdneho módu, v nasledujúcich viac ako štyroch mesiacoch sa budeme viac zapodievať minulým, prehodnocovaním toho čo bolo, mali by sme dokončiť načaté aj sa rozhodnúť, ako ďalej...

Luna sa zdrží v Kozorožcovi len pár prvých pondelkových hodín, vo Vodnárovi bude do stredy rána a do piatka predobedia pobudne v Rybách. V nasledujúcom znamení Barana bude do nedele poobedia a nakoniec skončí v Býkovi, v znamení zemského živlu. V rovnakom živle, v akom svoju púť znameniami aj začala. Symbolicky teda: ideme od stability k stabilite :)

A ako zafarbí svojím vplyvom celkovú atmosféru Luna?
Pondelok až do poobedia bude prínosom najmä pre páry spojené dôverou a emocionálnym putom, svoje väzby si ešte prehĺbia. Ostatným môže priniesť utkvelé predstavy. Tie síce k večeru odídu, ale môžu vyústiť do hádok. Až do noci.
Príliš veľa napätia môže byť v "lufte" aj počas utorka, v piatok večer  a v noci a tiež počas celej nedele.
Streda je výborná, najmä od obeda, štvrtok môžu niektorí brať ako konštruktívny, iní ako obmedzujúci, s pocitmi opustenosti a neistôt.
Počas piatka sa dokážeme naladiť na tých, čo nám na nich záleží, ale aj ako špongia nasávať negatívne energie z tých naokolo.
Večer a v noci z piatka na sobotu ľahšie ako inokedy vycítime svoje vnútorné zranenia, aj to, čo na nich pôsobí liečivo. Jeden tip pre zohrané dvojice by som mal :) 

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť???
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 3 3 2 2 1 2 1
Býk 3 3 1 1 1 3 1
Bli 2 2 3 3 3 3 2
Rak 3 3 1 4 4 4 4
Lev 4 4 2 2 2 3 3
Pa 2 2 2 2 2 3 1
3 3 3 3 4 5 4
Ško 5 5 2 2 2 4 3
Str 2 2 5 5 4 2 2
Koz 2 2 1 1 1 3 1
Vod 2 2 2 2 1 2 2
Ry 3 3 4 4 3 3 2

ˆ Milan Jurášek, 23.06.2024


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia