Horoskop na týždeň od 23.1. do 29.1.2023

Začíname týždeň už bez retrográdnych planét, ako posledný obrátil svoj chod počas uplynulej nedele Urán - revolucionár. Na optimálny záber tých doteraz retrográdnych si ale nejaké tie týždne ešte počkáme. V každom prípade však môžme rátať, že rozbiehajúce sa procesy postupne naberú na intenzite a presvedčivosti. Počas týždňa (do štvrtka či piatka) dobehnú už od minulého týždňa pociťované nejaké obmedzenia, citové či iné, môžeme im pomôcť zodpovednými postojmi k tomu, čo práve robíme. V druhej polovici týždňa bude dominovať Chirón - zranený liečiteľ. Možno...

... budeme chcieť alebo mať potrebu vyžalovať sa/zdieľať svoje pocity a buď nebude komu alebo nenájdeme tie správne slová. Iní však ožijú - na tele aj na duchu - a pustia sa do niečoho nového, ďalší zasa začnú realizovať nápady spred pár týždňov. 

 Akcia  -  ZĽAVA  -10%  ďalej pokračuje

+ ďalšia  ZĽAVA  -10%, celý mesiac pre Vodnárov
a posledný týždeň pre Kozorožcov

na všetky on-line výklady horoskopov
pri kombinovaných výkladoch ďalšia zľava

Skype, Whats App, mobil

viac info emailom


Astrologické zaujímavosti: Najvýznamnejšia zmena astrologickej atmosféry prebehne v piatok nadránom, Venuša opustí predsa len chladné znamenie vzdušného Vodnára a na vyše tri týždne prejde do vodného znamenia citlivých, romantických Rýb.

Luna počas týždňa prebehne znameniami, obsadenými väčšinou planét. Do pondelka večera bude vo Vodnárovi, do stredy večera v Rybách a do soboty hneď po polnoci bude prechádzať Baranom. Víkend strávime s Lunou už v znamení Býka.

Luna vytvorí s planétami spolu až sedem konjunkcií, ktoré výraznejšie zafarbia celkové dianie. A pri nich to často býva tak, že ich vplyvy na nás môžu byť nielen prínosom, ale aj opačne, podľa našich postojov.

Mnohých z nás čaká pochmúrny pondelok, v utorok však mnohé napravíme.
Streda môže byť zasnená, klamlivá, pre mnohých ako vo sne a štvrtkové poobedie zasa konfrontačné, hádavé, ale hrozí aj zlá kúpa.
Piatkový večer môže priniesť príliš manipulatívne až agresívne jednanie, iných zasa zaskočí žiarlivosť.
Nákazlivo pozitívne bude sobotné poobedie, od večera až po nedeľný obed môžme zasa očakávať zmeny nálad a unáhlené konanie.
Pre príjemná strávenie vo dvojici si vyberme večer a noc zo stredy na štvrtok, mnohým to súznenie vydrží až do obeda. 

Samozrejme, všetky tu vyššie spomenuté tendencie sú iba všeobecné, na niekoho pôsobia viac, na iného menej. Podľa toho, ako zasahujú do našich Osobných horoskopov.

A možno práve na Vás budú pôsobiť tie všeobecne menej výraznejšie vplyvy, ktoré sa v takomto type predpovedí ani nemôžu pre konkrétnych jednotlivcov zohľadniť.

Prestávate sa vyznať v tom dianí okolo, hľadáte, o čo by ste sa mohli oprieť?
Ponúkam Vám služby môjho astrologického poradenstva.

V ponuke mám aj On-line výklad  Odpovede na otázky  s priaznivou cenou.
Astrologický rozbor Vášho horoskopu - Osobného, Prognostického alebo aj Partnerského a následné výklady Vám odhalia omnoho viac.
Vaše danosti, potenciál aj temné stránky, priaznivé aj kritické obdobia - ozrejmia Vám mapu Vášho osudu, života. Aj to, čo od partnera - aj potenciálneho - očakávate.
Získate potrebný odstup, nadhľad i pochopenie, ako sa viac vyznať v sebe i v silách, ktoré na nás z okolia pôsobia. Astrologická symbolika dokáže rozoznať a určiť vplyvy, ktoré sú silnejšie ako my, akých oblastí sa budú týkať a najmä v ktorom období do nášho života zasiahnu.
Priblíži Vám tiež kvalitu obdobia, v ktorom sa nachádzate, približne odkedy a najmä dokedy budú tieto vplyvy trvať a aké postoje by bolo možné či správne zaujať. Tiež uvedomiť si pohnútky Vašich najbližších. Poukáže na vhodné riešenia i optimálne kompromisy.
Iným zasa pomôže určiť, aký typ partnera je pre nich vhodný, ako viac svojmu partnerovi rozumieť i spôsob, ako by ste mohli spolu lepšie vychádzať.
Ďalším zasa môže pomôcť rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami, riešeniami, partnermi. Alebo vybrať či nájsť tú menej horšiu alternatívu. 

Kvalita jednotlivých dní - známky ako v škole:

1 - výborný, 2 - priaznivý, 3 - dobrý, 4 - nič moc, 5 - kritický

  Po Ut St Št Pi So Ne
Bar 2 3 2 1 1 2 2
Býk 3 3 3 3 2 1 1
Bli 2 3 2 3 3 2 2
Rak 4 2 3 3 4 2 1
Lev 4 4 4 2 2 5 5
Pa 2 2 2 3 3 1 1
1 2 2 2 4 2 2
Ško 2 3 2 2 2 4 4
Str 1 3 2 1 1 2 2
Koz 2 2 2 3 3 3 3
Vod 1 2 2 1 1 4 4
Ry 2 2 2 2 2 2 2

ˆ Milan Jurášek, 22.01.2023


  Máj, lásky čas
Prichádza obdobie, keď sa v nás prebúdzajú sily prírody, viac túžime po prítomnosti opačného pohlavia, po dotykoch a dôvernostiach; po tom, aby nás niekto vypočul a porozumel našej duši.

O erotickej nálade leta,
o hravosti, flirtoch, láske a sexe

Znamenia a jarné lásky
Jar je už dávno tu. 20. marca prešlo Slnko do znamenia Barana. Začal nový astrologický rok, astronomická i astrologická jar. Je teda tu a s ňou i naše lásky. Chcete vedieť, čo nás počas jarných mesiacov čaká, kedy vyraziť na lov, kedy dať prednosť romantike a kedy zostať radšej doma?

Znamenia a letné lásky
Slnko prešlo do znamenia Raka a tým začalo astronomické a astrologické leto. Viete, čo všetko vám Venuša a Mars, hlavné planéty harmónie a nadväzovania vzťahov na nasledujúce mesiace prichystali?

Znamenia a jesenné lásky
Slnko prešlo do znamenia Váh. Na severnej pologuli končí leto a začína jeseň. Svoju jar, leto i jeseň však majú aj lásky.
Nezrelá láska hovorí:
Milujem ťa, pretože ťa potrebujem.
Zrelá láska:
Potrebujem ťa, pretože ťa milujem.
Erich Fromm (psychoanalytik)

Znamenia a zimné lásky
Slnko prešlo do znamenia Kozorožca, tým začala astronomická a astrologická zima.
Láska kvitne v každom veku a praje jej každé ročné obdobie; nech sú teda pre vás dni dostatočne dlhé - a noci tiež.


Astrológia a astronómia - dve sestry, ktoré málokedy vedia nájsť spoločnú reč
- úchvatný pohľad na planéty Slnečnej sústavy a vzájomný pomer ich veľkostí

Ako rýchlejšie pochopiť svoj vývoj - Heraklove úlohy (séria článkov)
Skrytý význam Heraklových úloh v symbolike dvanástich znamení zverokruhu, ako ich vidí známa anglická ezoterička Alice Baileyová vo svojej práci The Labours of Hercules.

Astrológia vychádza z toho, že kvalita času nie je stále rovnaká, že sa každým okamihom mení. Astrológia popisuje povahové vlastnosti ľudí prostredníctvom symbolov. Astrologický horoskop potom tieto symboly interpretuje.

Horoskopy, ktoré tu nájdete vám možno pomôžu odhaliť, aké vlastnosti sú pre vás typické. V rubrike horoskopy nájdete horoskop aj pre vaše znamenie.

Astrológ Milan Jurášek pre vás pripravuje horoskopy a tak sa a môžete o sebe dozvedieť niečo, čo vám umožní – ak budete chcieť – stať sa lepšími.

Ak chcete Osobný horoskop, podrobný a len pre vás, vypracujem vám ho.

Na tomto webe nájdete aj informácie na tému joga. Joga môže pomôcť nielen pri zdravotných problémoch, spôsobených nezdravým spôsobom života, ale aj nájsť novú životnú orientáciu, naplnenie svojho duchovného rozmeru a sústrediť sa na to podstatné.

Ak vás joga zaujíma, môžete sa prihlásiť na naše kurzy a cvičenia jogy a stretnúť sa s nami.

Joga a etika - Jama a Nijama
Joga je omnoho viac ako telesné cvičenia - séria článkov o etických princípoch jogy.


Navigácia